Obserwuj w Google News

„Łzy lecą mi po policzkach”. Anita z Ostrołęki wygrała spłatę 6 rat kredytu

2 min. czytania
08.02.2023 10:50
Zareaguj Reakcja

Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Wystarczy, że zgłosisz się do naszej zabawy antenowej „Odsetki od Zetki”, trafisz na antenę i odpowiesz prawidłowo na pytania konkursowe. Właśnie pomogliśmy słuchaczce Anicie, która nie musi się martwić swoimi ratami kredytowymi przez 6 miesięcy!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Środowy poranek okazał się niezwykle udany dla słuchaczki z Ostrołęki.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Radio ZET spłaci słuchaczce Anicie 6 rat kredytu

Anita zgłosiła się do nas z prośbą o pomoc w spłacie kredytu na mieszkanie. Nasza słuchaczka, podobnie jak mnóstwo Polaków, mierzy się obecnie z wyższymi ratami, przez które nie może pozwolić sobie na przyjemności. Mieszkanka Ostrołęki marzy m.in. o pierwszej podróży samolotem.

Trafiając na naszą antenę, uczestniczka miała już zapewnioną spłatę miesięcznej raty. Na tym się jednak nie skończyło. Anita świetnie poradziła sobie zarówno z pierwszym, jak i drugim pytaniem, dzięki czemu wygrała ponad 8 tysięcy złotych.

Nie wierzę! Naprawdę!

Słuchaczka stanęła przed szansą usłyszenia ostatniego pytania wartego 12 rat kredytowych. Anita zdecydowała się jednak przerwać grę. Jak sama przyznała, pomoc w spłacie 6 rat kredytu w zupełności jej wystarczy.

Dziękuję! Łzy lecą mi po policzkach – powiedziała uczestniczka, która za zaoszczędzone pieniądze chciałaby wybrać się na wymarzoną wycieczkę.

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?