Obserwuj w Google News

Odsetki od Zetki: wielkie emocje na antenie. Słuchacz zagrał va banque! [WIDEO]

1 min. czytania
03.02.2023 12:31
Zareaguj Reakcja

Trwa nasza zabawa antenowa „Odsetki od Zetki”, podczas której słuchacze walczą o spłatę swoich rat kredytowych. Szansę na rok bez kredytu miał właśnie Maciej z Wejherowa. Słuchacz zagrał va banque i usłyszał ostatnie pytanie. Jak mu poszło? Zobaczcie wideo!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Maciej z Wejherowa zmierzył się w piątek z naszymi pytaniami.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: wielkie emocje na antenie. Słuchacz Maciej zagrał va banque [WIDEO]

Słuchacz Maciej zgłosił się do nas z prośbą o pomoc w spłacie kredytu hipotecznego, którego miesięczna rata wynosi ponad 2 tysiące złotych. Mieszkaniec Wejherowa podszedł do konkursu bez strachu i świetnie poradził sobie z dwoma pierwszymi pytaniami wartymi trzy i sześć rat kredytowych.

Mimo ogromnego ryzyka słuchacz postanowił zagrać va banque i poprosił Marka Starybrata o przeczytanie ostatniego pytania, które mogłoby pozwolić Maćkowi na funkcjonowanie aż przez rok bez kredytu. Co ciekawe, przez cały czas uczestnikowi kibicowała Urszula Dudziak, gość specjalny piątkowego „Dzień Dobry Bardzo”.

Jak brzmiało pytanie wart dwunastu rat kredytowych? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?