Obserwuj w Google News

Każdy wygrywa na antenie Radia ZET. Spłacimy Kasi jedną ratę kredytu [WIDEO]

1 min. czytania
02.02.2023 15:20
Zareaguj Reakcja

„Odsetki od Zetki” to nasza najnowsza zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać spłatę rat kredytowych. W „Dzień Dobry Bardzo” uczestniczka Kasia zmierzyła się z pytaniem o… jajka!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! O spłatę kredytu właśnie zawalczyła Kasia. Jak jej poszło? Zobaczcie wideo!

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Wystartowały "Odsetki od Zetki". Ania wygrała 3 miesiące bez rat: "Jestem niesłychanie szczęśliwa"

Odsetki od Zetki: spłacimy Kasi jedną ratę kredytu

Kasia zwróciła do nas z prośbą o pomoc w spłacie kredytu na nowy piec. Za zaoszczędzone pieniądze chciałaby wyremontować dom, aby jej dzieci mogły mieć swoje pokoje.

Marek Starybrat przeczytał słuchaczce pytanie konkursowe warte trzy raty kredytowe. Mimo że ostatecznie Kasi nie udało się udzielić prawidłowej odpowiedzi, nie zostawiliśmy jej z pustymi rękami. Trafiając na naszą antenę, uczestniczka miała już zapewnioną spłatę miesięcznej raty.

Jak dokładnie brzmiało pytanie warte trzy raty kredytowe? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?