Obserwuj w Google News

Słuchaczka zadzwoniła do Radia ZET z apelem do Urszuli Dudziak: „Bardzo proszę!”

2 min. czytania
03.02.2023 10:28

Urszula Dudziak pojawiła się w piątek u boku Marka Starybrata w „Dzień Dobry Bardzo”. Słynna piosenkarka wcieliła się w rolę współprowadzącej, więc nie tylko porozmawiała z Markiem Starybratem, ale również komentowała newsy i prezentowała prognozę pogody. W trakcie programu zadzwoniła do nas słuchaczka z ważnym apelem.

Urszula Dudziak Radio ZET
fot. Radio ZET

„Dzień Dobry Bardzo” to program, który codziennie budzi miliony słuchaczy Radia ZET. W naszej porannej audycji nie brakuje gości specjalnych wcielających się w rolę współprowadzących. Tym razem zawitała do nas Urszula Dudziak!

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Urszula Dudziak w Radiu ZET. Słuchaczka zadzwoniła do nas z apelem

Autorka przeboju „Papaya”, który podbił też serca słuchaczy spoza Polski, słynie z pozytywnego i radosnego nastawienia. Urszula Dudziak wkrótce skończy 80 lat, ale swoim optymistycznym podejściem do życia mogłaby zawstydzić niejednego dwudziestoparolatka.

Noszę swój wiek jak koronę. Jak to robię? Po prostu jestem sobą, a jestem taka, bo sobie wypracowałam taki model charakteru. Każdy może to zrobić. (…) Najważniejsze jest jednak poczucie humoru. Mieć dystans do wszystkiego. Jeśli nie mamy wpływu na coś, to trzeba to odpuścić. Jak nagle sobie wymyślimy, że możemy mieć wpływ, a nie mamy, to wtedy jest stres. A co stres powoduje? Smutek i choroby.

Z okazji 80. urodzin wokalistka wyruszy w przyszłym miesiącu w wyjątkową trasę koncertową, o której mówi tak: „Dopiero się rozkręcam. Będziemy pięknie podróżować, grać, unosić ludzi do przestrzeni niezwykłych, szczęśliwych, optymistycznych. Okraszać ich pięknym słońcem cudownej muzyki”.

Urszula Dudziak podeszła na poważnie do roli współprowadzącej „Dzień Dobry Bardzo”. Z wielką z przyjemnością zaprezentowała najnowszą prognozę pogody, którą przedstawiła w typowym dla siebie stylu.

Jak ktoś mówi, że jest brzydka pogoda, to się denerwuję. Nie ma brzydkiej pogody. Każda pogoda jest piękna, może tylko niewygodna dla niektórych. Zapowiada się piękny, pochmurny dzień. Będziemy mieli czas na refleksję, na jakąś twórczą ideę. Jeszcze do tego może sypnąć śniegiem, a poza tym sporo deszczu. Cudownie!

Słuchaczka Radia ZET natychmiast zareagowała na prognozę pogodę Urszuli Dudziak i zadzwoniła do nas z bardzo ważnym apelem.

Bardzo proszę, aby Pani Urszula Dudziak codziennie zapowiadała pogodę. Od razu się uśmiecham i podoba mi się ten pochmurny dzień.

Redakcja poleca