Obserwuj w Google News

Marek Starybrat ma ukryty talent. Prowadzący "Dzień Dobry Bardzo" zaskoczył słuchaczy [WIDEO]

1 min. czytania
19.10.2022 13:14

Marek Starybrat i Robert Motyka uwielbiają zaskakiwać słuchaczy Radia ZET. W środowym „Dzień Dobry Bardzo” opowiedzieli o niedawnym napadzie na jubilera w Warszawie. Na miejscu zdarzenia pojawił się też pies tropiący. Jak się okazuje, jeden z naszych prowadzących świetnie radzi sobie z… naśladowaniem odgłosów zwierząt. Zobaczcie wideo!

Marek Starybrat Robert Motyka Dzień Dobry Bardzo Radio ZET
fot. Radio ZET

Marek Starybrat i Robert Motyka to duet prowadzących, który każdego poranka budzi miliony słuchaczy Radia ZET. W programie „Dzień Dobry Bardzo” komentują nie tylko bieżące wydarzenia z Polski i ze świata, ale także pokazują swoje ukryte talenty. Jednym z nich pochwalił się właśnie Marek Starybrat.

Redakcja poleca

Marek Starybrat z Radia ZET ma ukryty talent. Prowadzący "Dzień Dobry Bardzo" zaskoczył słuchaczy [WIDEO]

Na początku tego tygodnia nieznani sprawcy napadli na sklep jubilerski na warszawskim Targówku, skąd ukradli towar z witryny i uciekli.

Witrynę w szybie wybili na „chama”. Młotkiem – powiedział Marek Starybrat.

Nie. Naprawdę? Czekaj, XXI wiek i młotkiem? A nie jakieś metody na impuls? – dodał Motyka.

Redakcja poleca

Złodziei szuka policja. Wartość skradzionej biżuterii nie została oszacowana. Trwają działania policjantów. Sprowadzono… psa tropiącego – przekazał Starybrat, po czym postanowił pokazać słuchaczom jeden ze swoich ukrytych talentów.

Okazuje się, że prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” umie naśladować odgłosy zwierząt. Jakich? Zobaczcie nagranie.