Obserwuj w Google News

Starybrat i Motyka kupią stare auto Freddiego Mercury’ego? Samochód trafi na aukcję [WIDEO]

2 min. czytania
18.10.2022 14:19
Zareaguj Reakcja

Stary samochód Freddiego Mercury’ego trafi na aukcję już w listopadzie. Czyżby na zabytkowego Rolls-Royce Silver Shadow czaili się prowadzący „Dzień Dobry Bardzo”? Robert Motyka i Marek Starybrat zdradzili, że dochód ze sprzedaży auta zostanie przekazany na bardzo ważny cel.

Robert Motyka i Marek Starybrat
fot. Radio ZET

Robert Motyka i Marek Starybrat planują kupić stare auto Freddiego Mercury’ego? Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” w Radiu ZET ujawnili szczegóły nadchodzącej aukcji.

Redakcja poleca

Dzień Dobry Bardzo: Starybrat i Motyka kupią stare auto Freddiego Mercury’ego?

W przyszłym miesiącu Rolls-Royce Silver Shadow z 1974 roku trafi na aukcję charytatywną. Zabytkowy samochód Freddiego Mercury’ego to niesamowity okaz, o którym marzy niejeden fan motoryzacji.

Pod maską oryginalny silnik V8 o pojemności 6,75 litra. To nie jest samochód na dzisiejsze czasy – stwierdził Marek Starybrat, który podobno miał okazję zobaczyć pojazd: „Auto jest w dobrym stanie. Byłem, kopałem w oponę. Panie, nieśmigany!”.

Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na bardzo ważny cel – pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.

Robert Motyka zwrócił się też bezpośrednio do słuchaczy-kierowców: „Zatem kierowco, jeśli nie straciłeś ostatnio prawa jazdy, a tak mogło się zdarzyć, masz okazję zrobić coś dobrego”.

Prowadzący „Dzień Dobry Bardzo” wspomniał też o aktorze Jerzym S., który w poniedziałek prowadząc samochód pod wpływem alkoholu, potrącił motocyklistę.

– Podejrzewam nawet, że gdyby pan Jerzy kupił taką limuzynę, to może TVP Info mogłoby mu wybaczyć.

– Istnieje ryzyko, że nawet jeśli kupi taki samochód, to na tylnej kanapie już będzie siedział Piotr Kraśko – dodał Starybrat.