Obserwuj w Google News

Andrzej Piaseczny o życiu na wsi po coming oucie. Wyznał, jak reagują mieszkańcy

2 min. czytania
17.10.2022 11:35

Andrzej Piaseczny był gościem „Nie mam pytań”. Juror „Tańca z gwiazdami” w rozmowie z Szymonem Majewskim poruszył m.in. temat coming outu, którego dokonał w 2021 roku na antenie Radia ZET. Teraz ujawnił, jak wygląda obecnie jego codzienne życie na wsi.

Andrzej Piaseczny Radio ZET
fot. Radio ZET

Andrzej Piaseczny spełnia się obecnie jako juror „ Tańca z gwiazdami”. W niedzielę słynny polski wokalista był gościem audycji Szymona Majewskiego „Nie mam pytań”. Podczas wywiadu nie zabrakło wielu poważnych tematów, m.in. życiu po coming oucie.

Redakcja poleca

Andrzej Piaseczny w Radiu ZET o życiu na wsi po coming oucie

Andrzej Piaseczny w rozmowie z Szymonem Majewskim przyznał, że nie traktuje coming outu jako nowego rozdziału.

Nic się nie zmieniło. W mojej głowie się nie zmieniło. Być może w widzeniu mnie przez wiele osób tak. Minęło prawie dwa lata od tego momentu. (…) Jeśli to otwiera czyjeś głowy, to bardzo dobrze.

Nie mogę nie doceniać wszystkiego, co naprawdę zmieniło się w tym kraju przez dwadzieścia, trzydzieści lat. Tego wszystkiego, co się zmieniło mentalnie w tym społeczeństwie. Wiem, że nie wszystkie głowy działają na poziomie Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Szczecina, bo 60-70 proc. kraju to są małe wioseczki – powiedział szczerze.

Na co dzień Piaseczny mieszka w małej miejscowości, gdzie żyje wraz ze swoim partnerem. Opowiedział o tym, jak wygląda jego codzienność na wsi.

Jestem tam absolutnie akceptowany. Więcej niż akceptowany. Śmiem twierdzić, że trochę lubiany. Naprawdę dużo się zmieniło.

W poprzednich wywiadach Andrzej Piaseczny przyznawał, że jednym z powodów jego coming outu były homofobiczne wypowiedzi prezydenta RP na temat społeczności LGBT w trakcie kampanii wyborczej. Wokalista w rozmowie z „Dużym Formatem” mówił, że jest chętny na dyskusję z Andrzejem Dudą. Czy doszło do rozmowy?

Zobacz też:  Andrzej Piaseczny w szczerym wywiadzie dla Radia ZET. Po raz pierwszy mówi o „nim” [WIDEO]

Nie zadzwonił. Nie czekam na ten telefon. Nie jestem pewien, czy potrafiłbym rozmawiać na ten temat z prezydentem, który wprawdzie nie jest z mojej bajki, ale ciągle reprezentuje nie tylko urząd, ale też naród – wyznał gość „Nie mam pytań” i dodał: „Prezydent miewa swoje różne momenty. Miewa również swoje dobre momenty, szczególnie kiedy ciągle toczy się wojna”.

Cała rozmowa Szymona Majewskiego z Andrzejem Piasecznym jest dostępna poniżej. Słuchaj audycji „Nie mam pytań” w każdą niedzielę w godz. 17:00-19:00.