Obserwuj w Google News

Odsetki od Zetki: prowadzącym udzieliły się ogromne emocje. „Aż spociły mi się dłonie"

1 min. czytania
07.02.2023 14:20
Zareaguj Reakcja

„Odsetki od Zetki” to nasza najnowsza zabawa antenowa, która trwa aż do końca lutego. Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Wystarczy, że zgłosisz się, trafisz na antenę i odpowiesz na pytania konkursowe. Emocji nie zabraknie. Przekonali się o tym prowadzący „Dzień Dobry Bardzo”, którzy w trakcie jednego z finałów stresowali się razem ze słuchaczką!

Robert Motyka Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! W konkursie wzięła udział Emilia z Kutna.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: prowadzącym udzieliły się ogromne emocje. „Aż spociły mi się dłonie"

Emilia z Kutna to kolejna słuchaczka, która spróbowała swoich sił w konkursie „Odsetki od Zetki”. Uczestniczka poprosiła Radio ZET o pomoc w spłacie kredytu na łóżko dla ukochanego synka. Mimo że Robert Motyka i Marek Starybrat próbowali zachować zimną krew, ogromne emocje udzieliły się także prowadzącym „Dzień Dobry Bardzo”.

Spociły mi się dłonie. Marek, nie przedłużaj! – wyznał zestresowany Motyka.

Jak poszło słuchaczce w naszym konkursie? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?