Obserwuj w Google News

Tak się wygrywa w „Odsetki od Zetki”. Krysia zaoszczędziła ponad 8 tysięcy złotych!

2 min. czytania
16.02.2023 15:18
Zareaguj Reakcja

Krysia zgłosiła się do naszej zabawy „Odsetki od Zetki”, ponieważ potrzebuje pomocy w spłacie kredytu na mieszkanie. Opłaciło się wysłać zgłoszenie i zagrać odważnie na antenie. Dziś nasza słuchaczka może cieszyć się z zaoszczędzenia kilku tysięcy złotych!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

Trwa nasza zabawa antenowa „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Krysia to kolejna uczestniczka, która zrobiła furorę w konkursie.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Krysia zaoszczędziła ponad 8 tysięcy złotych. Tak się wygrywa w Radiu ZET

Kredyt na mieszkanie spędza sen z powiek wielu Polakom. Wśród nich jest Krysia, która poprosiła nas o pomoc w spłacie swoich rat, aby nie martwić się tym problemem, kiedy przejdzie na emeryturę. Uczestniczka marzy o podróżach.

Słuchaczka Radia ZET trafiła na antenę podczas programu Agnieszki Kołodziejskiej i w wielkim stylu poradziła sobie z dwoma pytaniami, dzięki czemu zaoszczędziła ponad 8 tysięcy złotych. Mimo świetnej passy nie zdecydowała się zagrać o cały rok bez rat.

Apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale rozsądek mówi, że to już jest taka kwota, za którą zrobię sobie jakieś fajne wakacje. (…) Dziękuję Wam bardzo. Jestem bardzo szczęśliwa.

Jak brzmiały pytania konkursowe? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?