Obserwuj w Google News

Odsetki od Zetki: słuchacz Paweł rozbił bank. Cały rok bez kredytu! [WIDEO]

1 min. czytania
14.02.2023 15:24
Zareaguj Reakcja

Paweł wielkim zwycięzcą w konkursie „Odsetki od Zetki”. Słuchacz z Dąbrowy Górniczej to pierwszy uczestnik naszej zabawy, który odpowiedział prawidłowo na wszystkie pytania. Dzięki temu nie musi się martwić swoim kredytem przez cały rok. Teraz Paweł będzie mógł spełnić marzenie swojej rodziny.

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

12 miesięcy bez kredytu! Słuchacz Paweł nie mógł sobie wyobrazić lepszych walentynek. Wszystko za sprawą naszej zabawy antenowej „Odsetki od Zetki”, w której uczestnicy walczą o pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Paweł wygrał rok bez kredytu. Słuchacz rozbił bank

Paweł zwrócił się do nas o pomoc w spłacie kredytu na szklarnię ogrodową, w której jego żona chciałaby posadzić pomidory. Rodzina z Dąbrowy Górniczej marzy o zagranicznych wakacjach.

Wygląda na to, że marzenie o wyjeździe za granicę uda się spełnić. Uczestnik rozbił bank w naszym konkursie „Odsetki od Zetki”, gdzie postawił wszystko na jedną kartę i odpowiedział prawidłowo na trzy pytania konkursowe. Emocje udzieliły się nie tylko słuchaczowi, ale także Robertowi Karpowiczowi, który z ogromną radością podarował Pawłowi cały rok bez rat kredytowych.

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?