Obserwuj w Google News

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia”. Monika popłakała się po wygranej w „Odsetki od Zetki”

2 min. czytania
10.02.2023 09:48
Zareaguj Reakcja

Monika ze Szczytna nie mogła opanować emocji po udziale w konkursie „Odsetki od Zetki”, w ramach którego Radio ZET pomaga w spłacie kredytu. Słuchaczka wygrała spłatę aż 6 rat kredytowych. Teraz będzie mogła spełnić wyjątkowe marzenie.

Robert Karpowicz Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Uczestniczka Monika popłakała się z radości po udziale w konkursie.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Monika popłakała się po wygranej. „To najszczęśliwszy dzień mojego życia”

Monika zgłosiła się do konkursu „Odsetki od Zetki”, ponieważ chciałaby spłacić część swojego kredytu hipotecznego. Nasza słuchaczka marzy o podróży do pewnego miasta, gdzie za zaoszczędzone pieniądze zabrałaby swoją córkę, która nigdy tam nie była.

Mieszkałam i pracowałam w Londynie. Byłam na dorobku. Tam poczęła się moja córka Alicja, którą chciałabym tam zabrać.

Radio ZET postanowiło pomóc mieszkance Szczytna. Mimo ogromnych emocji Monika poradziła sobie bez problemu z dwoma pytaniami zadanymi przez Roberta Karpowicza. Jak widać, warto podejmować ryzyko w naszej zabawie. Uczestniczka nie będzie musiała się martwić o swoje raty przez 6 miesięcy.

 Nie wierzę! Ojejku. To najszczęśliwszy dzień mojego życia – powiedziała wzruszona Monika.

Jak brzmiały pytania konkursowe? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?