Obserwuj w Google News

Odsetki od Zetki: Krzysiek zgarnął ponad 10 tys. złotych! Jego żona popłakała się na antenie

2 min. czytania
22.02.2023 16:42
Zareaguj Reakcja

Krzysztof z Pszowa to kolejny słuchacz Radia ZET, który nie musi się martwić kredytem przez najbliższe 12 miesięcy. Właśnie zgarnął ponad 10 tysięcy złotych w naszej zabawie antenowej „Odsetki od Zetki”. Wielka wygrana wzruszyła nie tylko samego uczestnika, ale także jego ukochaną. „Żona się popłakała” – powiedział Krzysiek.

Tomasz Kasprzyk Radio ZET
fot. Radio ZET

Trwają „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego masz możliwość wziąć w naszej bijącej rekordy popularności zabawie antenowej, w której możesz wygrać pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych. Cały rok bez kredytu zgarnął właśnie Krzysiek z województwa śląskiego. Cóż to były za emocje!

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Krzysiek zgarnął ponad 10 tysięcy złotych! Jego żona się popłakała

W jednym ze środowych finałów zabawy „Odsetki od Zetki” pojawił się Krzysztof, który wraz z żoną wziął kilka kredytów, aby wyremontować stary dom po dziadkach. Rodzina spodziewa się właśnie drugiego dziecka i marzy m.in. o kupnie namiotu karpiowego, który idealnie sprawdzi się podczas wypoczynku nad wodą.

Uczestnik zmierzył się z trzema pytaniami konkursowymi. Mimo ogromnych emocji mieszkaniec Pszowa nie popełnił żadnego błędu i wygrał ponad 10 tysięcy złotych. Naszego słuchacza cały czas wspierała żona, która popłakała się z radości.

 Ale emocje. Masakra! – powiedziała Kasia.

Tomasz Kasprzyk, który poprowadził finał, również nie krył wielkich emocji: „Ściskamy Was mocno do serca. Jak miło Was słyszeć szczęśliwych. Nam też się trochę łezka w oku zakręciła”.

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?