Obserwuj w Google News

Rocky Balboa załatwił Sebastianowi pół roku bez kredytu. Tak się wygrywa w „Odsetki od Zetki”

1 min. czytania
22.02.2023 12:37

Nasi słuchacze uwielbiają „Odsetki od Zetki”. Sebastian to kolejny uczestnik, który wziął udział w zabawie na antenie i poradził sobie znakomicie. Opłacało się wysłać zgłoszenie, ponieważ mieszkaniec Rzeszowa nie musi się martwić swoimi ratami kredytowymi przez 6 miesięcy.

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

„Odsetki od Zetki” to zabawa antenowa Radia ZET, która robi furorę wśród słuchaczy. To właśnie w naszym konkursie do końca lutego możesz wygrać pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych. Uczestnik Sebastian nie musi się martwić kredytem przez najbliższe pół roku.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Rocky Balboa załatwił Sebastianowi pół roku bez kredytu

Sebastian poprosił nas o pomoc w spłacie kredytu na samochód. Uczestnik wykorzystał swoją szansę i odważnie zagrał w naszej zabawie.

Nie tylko poradził sobie z pierwszym pytaniem, ale dał radę odpowiedzieć również na drugie. Rzeszowianin musiał odgadnąć, jak dokładnie nazywa się fikcyjna postać pięściarza, którego w kultowej serii filmów grał Sylvester Stalone.

Jak wyglądał moment zwycięstwa Sebastiana? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Odsetki od ZETki. Wypełnij formularz i wygraj nawet rok bez kredytu