Obserwuj w Google News

Niall Horan powraca i zabiera nas do nieba. Piątkowa premiera „Heaven” w Radiu ZET

2 min. czytania
17.02.2023 10:45
Zareaguj Reakcja

Niall Horan zaprezentował nowy singiel „Heaven”. To pierwszy od prawie trzech lat solowy materiał gwiazdora One Direction. Słuchacze Radia ZET usłyszą premierowo utwór zapowiadający kolejny krążek 29-latka już po godz. 20:00 w „Plus/Minus Liście Radia ZET”.

Niall Horan
fot. mat. prasowe / Zackery Michael

Niall Horan postanowił zabrać swoich fanów do nieba. Nowy singiel „Heaven” to pierwsza zapowiedź płyty „The Show”, która ukaże się jeszcze w tym roku. Jak przyznaje sam artysta, jego życie jest niesamowite i właśnie tym utworem chce o tym opowiedzieć.

Redakcja poleca

Niall Horan zabiera fanów do nieba z nowym singlem „Heaven”. Premiera w Radiu ZET

„Heaven” to efekt współpracy Nialla Horana z Johnem Ryanem, Joelem Little i Tobiasem Jesso Jr. Ten ostatni pomógł stworzyć m.in. przeboje Adele, Ellie Goulding, Shawna Mendesa, Pink czy Florence and the Machine.

W ciągu wszystkich tych lat nauczyłem się, że społeczeństwo uwielbia wywierać na nas presję, abyśmy osiągnęli określone cele w konkretnym wieku - bez względu na to, czy chodzi o ślub, czy cokolwiek innego, co tak naprawdę powinno opierać się na naszym instynkcie. Wciąż dorastam i próbuję odrzucać te oczekiwania, po prostu podążając za głosem serca. Refren tej piosenki opowiada o tym, że moje obecne życie jest niesamowite. Szaleństwem byłoby więc poddać się presji z zewnątrz i to zrujnować – mówi irlandzki wokalista o nowym singlu i dodaje: "Ludzie sami sobie narzucają presję, by odhaczyć poszczególne punkty we „właściwym” wieku – wziąć ślub, kupić dom, spłodzić potomstwo. Ale mnie nigdy nie przekonywało takie podejście, dlatego chciałem zaśpiewać, dlaczego powinniśmy po prostu skupić się na tym, by cieszyć się z życia i robić to, co uważamy za właściwe, zamiast nieustannie martwić się, czy wypełniamy pulę abstrakcyjnych oczekiwań".

Utwór zapowiada trzeci album Horana zatytułowany „The Show”, którego premierę zaplanowano na 9 czerwca. Wcześniej, bo już w marcu, 29-latek wcieli się w zupełnie nową dla siebie rolę – będzie trenerem w 23. sezonie amerykańskiego „The Voice”. W tym roku czeka go także bardzo koncertowa wiosna i lato. Irlandczyk wystąpi m.in. na Boston Calling, Colours of Ostrava i Sziget Festival.

Redakcja poleca