Obserwuj w Google News

Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić: Maneskin, Kamrad i sanah

2 min. czytania
13.02.2023 14:54
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od bijącego rekordy popularności włoskiego zespołu Maneskin, znanego z hitu „I Believe” Kamrad oraz uwielbianej przez naszych słuchaczy sanah. Nie możesz ich przegapić!

Maneskin
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Maneskin, Kamrad, sanah

Maneskin – „Gossip”

„Gossip” z gościnnym udziałem Toma Morello to najnowszy singiel Maneskin, który promuje trzeci album zespołu zatytułowany „Rush”.

Wyprodukowany głównie przez Maxa Martina i Fabrizio Ferraguzzo krążek ukazał się w styczniu tego roku i cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy. Płyta wspięła się na 1. miejsce listy iTunes w 20 krajach i znalazła się w Top 20 w kolejnych 39.

Kamrad – „Feel Alive”

Kamrad to kolejna gwiazda, którą usłyszymy w cyklu „ZET Akustycznie”. 25-letni artysta z Niemiec ma polskie korzenie. To właśnie z naszego kraju pochodzą jego rodzice i dziadkowie. Początki jego kariery muzycznej kariery nie należały jednak do najłatwiejszych, a sam twórca doświadczył zarówno wzlotów, jak i upadków. Wydał debiutancką płytę i supportował koncerty Nico Santosa czy Sunrise Avenue, ale rozstał się także z wytwórnią i managementem, a jego rodzice wzięli pożyczkę, żeby pomóc mu w rozwoju kariery.

Po wielkim sukcesie utworu „I Believe” Kamrad podzielił się ze słuchaczami zupełnie nową piosenką „Feel Alive”, którą potwierdza, iż obecnie jest bardzo szczęśliwy. Jak sam przyznaje, w końcu czuje, że żyje.

Nigdy nie bawiłem się tak dobrze przy tworzeniu muzyki – mówi szczerze Kamrad.

sanah – „najlepszy dzień w moim życiu”

„najlepszy dzień w moim życiu” to utwór, który sanah zaprezentowała tuż przed ogłoszeniem stadionowych koncertów „Uczta nad ucztami” w Chorzowie i Gdańsku. Występy zaplanowano na sierpień i wrzesień.

Wymarzyłam coś na moich 5 urodzinach. Dopiero dziś, tak trochę nieśmiało, ale chciałabym spróbować zrealizować to marzenie. Nieśmiało, ale jednak…zapraszam Was na STADIONY!!!

Jak mówiła wokalistka przy premierze, sentymentalna piosenka opowiada o tym, co minęło, ale i o tym, co dopiero nastąpi.