Obserwuj w Google News

Agnieszka Dygant kolejną „ofiarą” Nosela. „Muszę umówić się z Panią na doszczepienie”

2 min. czytania
25.08.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel podjął wyjątkowe wyzwanie. Postanowił przez całe wakacje wkręcać nie tylko słuchaczy, ale także znanych Polaków. Tym razem nasz prezenter zadzwonił do Agnieszki Dygant. Aktorka dowiedziała się, że musi powtórzyć szczepienia z dzieciństwa.

Kamil Nosel Agnieszka Dygant Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel zna się na wkrętach jak nikt inny. Potrafi wcielać się w różne postaci i od lat wkręca słuchaczy Radia ZET, którzy naprawdę wierzą w jego historie. Okazuje się, że również znane polskie gwiazdy dają się podejść. Pora na kolejny zabawny odcinek. Premiera ekskluzywnych wkrętów VIP w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45.

Redakcja poleca

Kamil Nosel wkręca Agnieszkę Dygant w Radiu ZET

Kolejną „ofiarą” Kamila Nosela okazała się Agnieszka Dygant. Znana z seriali „Niania” i „Prawo Agaty” aktorka dostała niespodziewany telefon od Kofeiny Haliny.

Pracownica punktu szczepień skontaktowała się w sprawie szczepień na odrę, różyczkę i świnkę, które Dygant przyjęła w młodości. Okazuje się, że trzeba będzie je powtórzyć. Dlaczego?

– Prawdopodobnie zostało to za blisko zrobione, stąd jedno z drugim nie współpracuje. I dlatego też muszę umówić się z Panią na doszczepienie.

– Pani mówi: doszczepienie czy rozszczepienie? (…) Jeśli chodzi o mnie, to mam na lewej odrę, a na prawej mam świnkę.

Aktorka dodała, że różyczka jest bardzo blisko świnki, więc Kofeina Halina podjęła decyzję o pilnym doszczepieniu. Co na to Agnieszka Dygant?

Nie przegap