Obserwuj w Google News

Katarzyna Figura wkręcona przez Kamila Nosela. Nie mogła powstrzymać śmiechu

1 min. czytania
14.07.2023 14:14
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel wystartował z ekskluzywnymi wkrętami. Nasz specjalista od wkręcania postanowił w te wakacje dzwonić nie tylko do naszych słuchaczy, ale także… polskich gwiazd. Na pierwszy ogień poszła Katarzyna Figura. Jak zareagowała?

Kamil Nosel Katarzyna Figura Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel to specjalista od wkrętów. Potrafi wcielić się w różne postaci, m.in. Bebzon Bożenę, Łupież Agatę czy Fiszbinę Halinę. Zawsze wie, jak podejść naszych słuchaczy i sprawić, aby uwierzyli często w bardzo zaskakujące historie. Czy znane polskie gwiazdy także da się wkręcić? Premiera wkrętów z udziałem gwiazd w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45.

Redakcja poleca

Katarzyna Figura wkręcona przez Kamila Nosela. Nie mogła powstrzymać śmiechu

Kamil Nosel poinformował Katarzynę Figurę, że dzwoni z urzędu skarbowego w sprawie podpisu cyfrowego. Polska aktorka musiała wpisać cztery cyfry na klawiaturze telefonu.

Niestety, pojawiły się problemy. Jakie? Zobaczcie sami:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA