Obserwuj w Google News

Cezary Pazura nie przyznaje się do byłej żony? Kamil Nosel wkręcił aktora!

2 min. czytania
21.07.2023 10:06
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel wkręca teraz także znane polskie gwiazdy. Kolejnym bohaterem ekskluzywnych, wakacyjnych wkrętów jest Cezary Pazura, który otrzymał zaskakujący telefon od Kielonka Krzysztofa w sprawie przyszłej emerytury. Pojawił się temat byłej żony…

Kamil Nosel wkręca Cezarego Pazurę
fot. Radio ZET

Kamil Nosel to prawdziwy specjalista od wkrętów. Potrafi wcielić się w różne postaci, m.in. Bebzon Bożenę, Łupież Agatę czy Fiszbinę Halinę. Zawsze wie, jak podejść naszych słuchaczy i sprawić, aby uwierzyli często w bardzo zaskakujące historie. Czy znane polskie gwiazdy także da się wkręcić? Premiera wkrętów z udziałem gwiazd w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45.

Katarzyna Figura wkręcona przez Kamila Nosela. Nie mogła powstrzymać śmiechu

Cezary Pazura wkręcony przez Kamila Nosela

Kamil Nosel wkręcił ostatnio Katarzynę Figurę. Tym razem nasz prezenter wcielił się w Kielonka Krzysztofa, który pracuje w departamencie emerytalnym w ZUS. Pracownik musiał zapytać Cezarego Pazurę zarówno o byłą, jak i obecną żonę. Jak zareagował aktor? Okazuje się, że nie mógł powstrzymać śmiechu.

Syn siedzi koło mnie. Jedziemy na lody, a pan mnie pyta o takie rzeczy. Że ja nie wpadłem na to, że to znowu pan, to bym się nie spodziewał.

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca