Obserwuj w Google News

Kamil Nosel wkręcił Dariusza Szpakowskiego. „Kuriozalna akcja”

2 min. czytania
11.08.2023 17:22
Zareaguj Reakcja

Nasz radiowy mistrz od wkręcania postanowił zabrać się za gwiazdy. Ofiarami Kamila Nosela padli już Katarzyna Figura czy Cezary Pazura. Tym razem prezenter zrobił psikusa prawdziwej telewizyjnej legendzie, czyli Dariuszowi Szpakowskiemu.

kamil-nosel-wkręcił-dariusza-szpakowskiego
fot. You Tube (Radio ZET)

Nikt tak nie potrafi wkręcać słuchaczy jak Kamil Nosel. Specjalista od psikusów wcielił się już w masę zabawnych postaci takich jak Bożena Bebzon, Halina Fiszbina czy Agata Łupież. Dziennikarz zdążył wpuścić w maliny między innymi Katarzynę Figurę, Radosława Majdana i Krzysztofa Zalewskiego. Wkrętki gwiazd mają swoją premierę w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45. Tym razem nabrać Kamilowi Noselowi dał się Dariusz Szpakowski. Jak zareagował?

Redakcja poleca

Dariusz Szpakowski wkręcony przez Kamila Nosela w Radiu ZET

Dotychczas Nosel robił kawały tylko naszym słuchaczom, ale ostatnio za cel obrał popularnych polskich aktorów, muzyków i sportowców. Jak ma w zwyczaju i tym razem wybrał nietuzinkowe nazwisko... Dziennikarz zadzwonił do Szpakowskiego wcielając się w rolę Bogdana Brykieta, rzekomego pracownika biura obsługi abonenta z informacją, że musi mu na jakiś czas wyłączyć telefon komórkowy. Jak zareagował Pan Dariusz? Przekonajcie się sami!

Oglądaj

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA