Obserwuj w Google News

Poważne problemy w domu Radosława Majdana? Kamil Nosel wkręcił piłkarza

2 min. czytania
04.08.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel wkręcił kolejną polską gwiazdę. Tym razem jego „ofiarą” padł Radosław Majdan, który dostał pilny telefon w sprawie prac konserwacyjnych lamp ulicznych. Okazuje się, że przez to piłkarz może mieć poważny problem w swoim domu. Jak zareagował?

Poważne problemy w domu Radosława Majdana? Kamil Nosel wkręcił piłkarza
fot. Radio Zet

Kamil Nosel zna się na wkrętach jak nikt inny. Potrafi wcielać się w różne postaci i od lat wkręca słuchaczy Radia ZET, którzy naprawdę wierzą w jego historie. Również znane polskie gwiazdy dają się wkręcić. Pora na kolejny zabawny odcinek. Premiera ekskluzywnych wkrętów VIP w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45.

Redakcja poleca

Radosław Majdan wkręcony przez Kamila Nosela w Radiu ZET

Prezenter Radia ZET wie, jak podejść gwiazdę. W ostatnich tygodniach wkręcił już kilka znanych osób – Krzysztofa Zalewskiego, Katarzynę Figurę i Cezarego Pazurę. Do jego kolekcji dołączył właśnie były bramkarz reprezentacji Polski, a prywatnie mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan.

Piłkarz otrzymał niespodziewany telefon z firmy energetycznej, która poinformowała o nadchodzących pracach konserwacyjnych oświetlenia ulicznego zlokalizowanego tuż obok domu gwiazdora.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że naprawa wpłynie na życie rodziny Radosława Majdana. Pracownik energetyki ostrzegł piłkarza, iż w domu może samoczynnie zapalać się oświetlenie.

Dobra, to będę wykręcał żarówki na noc. Chyba tak dla bezpieczeństwa, żebym nie musiał się budzić w nocy. Może to będzie sposób – stwierdził Majdan.

Wkręcający go Kamil Nosel dodał, że nie jest w stanie powiedzieć, gdzie dokładnie może zapalać się światło. Jak piłkarz zareagował? Okazuje się, że znalazł pewien pomysł na dobry sen, nawet przy włączonych lampach.