Obserwuj w Google News

„Ja pierd***”. Krzysztof Zalewski dał się wkręcić i uwierzył Kamilowi Noselowi [WIDEO]

2 min. czytania
28.07.2023 09:00

Kamil Nosel przez całe wakacje prezentuje ekskluzywne wkręty. Nasz prezenter szuka obecnie swoich „ofiar” wśród znanych polskich gwiazd. Bohaterem najnowszego odcinka jest Krzysztof Zalewski, który uwierzył w historię Nosela. Jego reakcja mówi wszystko…

Kamil Nosel Krzysztof Zalewski wkręt w Radiu ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel zna się na wkrętach jak nikt inny. Potrafi wcielać się w różne postaci i od lat wkręca słuchaczy Radia ZET, którzy naprawdę wierzą w jego historie. Okazuje się, że również znane polskie gwiazdy dają się podejść. Pora na kolejny zabawny odcinek. Premiera ekskluzywnych wkrętów VIP w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45.

Redakcja poleca

Krzysztof Zalewski wkręcony przez Kamila Nosela w Radiu ZET

Do wkręconych wcześniej Katarzyny Figury i Cezarego Pazury dołączył właśnie Krzysztof Zalewski, który otrzymał niespodziewany telefon od pracowniczki urzędu skarbowego, Pauliny Pypeć.

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów znalazł się na liście do kontroli w sprawie 500 plus. Piosenkarz ma 4,5-letniego synka, ale nic nie wie na temat świadczenia.

Jest Pani pewna, że dostaję 500 plus? Bo ja żonie mówiłem, że nie chcę, ale być może ona zdecydowała inaczej.

Redakcja poleca

Urzędniczka szybko poinformowała Zalewskiego, że świadczenie jest automatycznie narzucone, a każdy rodzic musi udowodnić, iż otrzymane pieniądze są na pewno przeznaczane na potrzeby dziecka. Paulina Pypeć zasugerowała więc piosenkarzowi, aby zaczął „zbierać faktury na dziecko”, ponieważ inaczej będzie musiał zapłacić karę.

Chwilę później Kamil Nosel ujawnił swoją prawdziwą tożsamość. Jak zareagował Krzysztof Zalewski? Zobaczcie sami:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA

Redakcja poleca