Obserwuj w Google News

„Pan sobie żartuje?!”. Jakub Wesołowski wkręcony przez Kamila Nosela [WIDEO]

2 min. czytania
18.08.2023 09:00
Zareaguj Reakcja

Kamil Nosel przez całe wakacje prezentuje ekskluzywne wkręty. Nasz prezenter postanowił poszukać swoich „ofiar” wśród znanych Polaków. Kolejną gwiazdą, która uwierzyła w zaskakującą historię, jest Jakub Wesołowski. Jak aktor zareagował na poważny problem z listonoszem?

Jakub Wesołowski Kamil Nosel Radio ZET
fot. Radio ZET

Kamil Nosel zna się na wkrętach jak nikt inny. Potrafi wcielać się w różne postaci i od lat wkręca słuchaczy Radia ZET, którzy naprawdę wierzą w jego historie. Okazuje się, że również znane polskie gwiazdy dają się podejść. Pora na kolejny zabawny odcinek. Premiera ekskluzywnych wkrętów VIP w każdy piątek po godz. 7:45. Powtórka tego samego dnia po godz. 14:45.

Redakcja poleca

Jakub Wesołowski wkręcony przez Kamila Nosela w Radiu ZET

Lista wkręconych przez Kamila Nosela gwiazd robi się coraz dłuższa. Krzysztof Zalewski, Katarzyna Figura, Cezary Pazura, Dariusz Szpakowski, Radosław Majdan i… Jakub Wesołowski. Gwiazdor seriali „Czas honoru” czy „Na Wspólnej” dostał niespodziewany telefon od naczelnika poczty.

Okazuje się, że znany polski aktor może mieć poważny problem z odbieraniem korespondencji. Wszystko przez to, iż listonosz nie zdał egzaminu RODO. Szef placówki pocztowej zaproponował pewne rozwiązanie.

Mam teraz dzwonić co tydzień na pocztę, żeby zapytać, czy coś dla mnie jest? – zapytał Wesołowski.

Redakcja poleca

Raz na tydzień to i tak będzie za późno. Przydałoby się co trzy dni – wyjaśnił Kamil Nosel.

Pan sobie żartuje czy mówi na poważnie?

Czy panowie ostatecznie doszli do porozumienia? Zobaczcie sami:

Chcesz wkręcić znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Napisz do Nosela! Wystarczy, że zgłosisz wkręt za pomocą naszego specjalnego formularza, a Kamil rozpatrzy twoje zgłoszenie. Podaj imię potencjalnej „ofiary”, numer telefonu oraz istotny szczegół z jej życia, który pomoże ją skutecznie wkręcić. Następnie słuchaj uważnie Radia ZET od poniedziałku do piątku o 7:45 oraz 14:45. Wszystkich wkrętów Nosela możesz posłuchać również w formie podcastu na player.radiozet.pl.

KLIKNIJ TU, ABY WYSŁAĆ ZGŁOSZENIE DO KAMILA NOSELA