Zosia z "Rodziny zastępczej" zmieniła się nie do poznania. Jak wygląda Misheel Jargalsaikhan?

19.03.2023 09:05

Była dziecięcą gwiazdą. Misheel Jargalsaikhan zrobiła furorę, występując w "Rodzinie zastępczej" jako Zosia, a następnie usunęła się w cień. Choć jej kariera znacznie zwolniła, Jargalsaikhan od czasu do czasu pojawia się na branżowych imprezach. Niedawno wzięła udział w premierze spektaklu "Okno na parlament". Jak wygląda dzisiaj?

Misheel Jargalsaikhan
fot. VIPHOTO/East News

Misheel Jargalsaikhan urodziła się w Ułan Bator. Jej rodzina przeniosła się do Polski, gdy Misheel miała zaledwie trzy lata. Wychowywała się w Chojnicach, a później przeniosła się do Warszawy, gdzie zaczęła stawiać pierwsze kroki na drodze do slawy.

Zobacz także: Joanna Czechowska zmieniła się nie do poznania. Jak dziś wygląda gwiazda W11?

Misheel Jargalsaikhan grała Zosię w "Rodzinie zastępczej". Później porzuciła karierę

Misheel Jargalsaikhan zdobyła popularność, wcielając się w Zosię, córkę państwa Kwiatkowskich z "Rodziny zastępczej". Zawitała na ekranach do 2007 roku i dorastała na oczach widzów. Następnie pojawiła się w roli Kim Ksu w "Pogodzie na piątek", a później usunęła się w cień. Postawiła na edukację i podjęła studia medyczne.

Do show-bizu wróciła dopiero w 2015 roku, biorąc udział w programie "Celebrity Splash!". Rok później pojawiła się w serialu "Wmiksowani.pl" i wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami". Na kolejny angaż przyszło jej poczekać aż pięć lat. W latach 2021 i 2022 mogliśmy oglądać ją w serialu "BrzydUla 2".

Misheel Jargalsaikhan zapozowała na ściance. Jak wygląda?

Misheel Jargalsaikhan wciąż stara się wspierać dawnych znajomych z planu. Niedawno pojawiła się na premierze spektaklu "Okno na parlament", w którym gra Aleksandra Szwed, czyli Eliza z "Rodziny zastępczej". Przy okazji pozwoliła fotografom na zrobienie zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak się zmieniła.

Misheel Jarglasaikhan
fot. VIPHOTO/East News
loader

Źródła: RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl