Zenon Martyniuk wolał Danusię w dawnym rozmiarze? Skomentował jej metamorfozę

16.12.2022 15:15

Zenon Martyniuk nie jest obojętny na metamorfozę ukochanej żony. O przemianie Danusi mówią wszyscy. Teraz gwiazdor disco-polo zdradził swoje odczucia.

Danuta i Zenon Martyniukowie
fot. TRICOLORS/East News

Zenon Martyniuk wolał Danusię w dawnym rozmiarze? Uwielbiany przez Polaków muzyk zdradził, co myśli o metamorfozie ukochanej żony. Jak podaje Pudelek, Martyniuk jest bardzo zakochany w Danucie i lubi każde jej wcielenie.

Zobacz także: Zenek Martyniuk chudnie jak szalony! Pochwalił się metamorfozą przed Sylwestrem Marzeń [FOTO]

Zenon Martyniuk wolał Danusię w dawnym rozmiarze? Skomentował jej metamorfozę

Zenon Martyniuk udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o metamorfozie żony i tym, jaki wpływ jej odchudzanie miało na niego samego. Gwiazdor zauważył, że panuje moda na bycie szczupłym. Jego ukochana żona, Danuta, zrzuciła 17 kilogramów. 

Martyniuk przyznaje, że upór żony sprawił, że i on zaczął dbać o linię. Przyznał, że zaczął uprawiać dużo sportu, między innymi pływa. Muzyk disco-polo zdradził jednak, że zdarza mu się zjeść coś zakazanego. Na co dzień stawia jednak na regularność posiłków i unika pieczywa.

Dużo słodyczy jem. Bardzo dużo coca-coli piję. W tej chwili ważę 90 kilogramów. Latem ważyłem 86,87... no, troszeczkę teraz było dużo zagranicznych wyjazdów [...] i wróciłem do domciu, 93,8 kilogramów i myślę "Uuu, kurde"  - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Martyniuk nawiązał też do obecnego wyglądu żony i zdradził, że ukochana podobała mu się także w poprzednim rozmiarze. 

Jak moja żona kiedyś była pulchniejsza, to też fajnie wyglądała. Teraz jest moda, że wszystkie dziewczyny chcą być takie piękne, smukłe, wyszczuplone, no to też jest fajnie - podsumował.

Martyniuk udzielił wywiadu Pudelkowi podczas konferencji, na której ogłoszono, kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Piosenkarz będzie jedną z gwiazd wieczoru.

Zobacz także: Sandra Kubicka płacze na Instagramie. "U mnie nie zawsze jest kolorowo"

loader

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo