Obserwuj w Google News

Zenon Martyniuk wolał Danusię w dawnym rozmiarze? Skomentował jej metamorfozę

2 min. czytania
16.12.2022 15:15
Zareaguj Reakcja

Zenon Martyniuk nie jest obojętny na metamorfozę ukochanej żony. O przemianie Danusi mówią wszyscy. Teraz gwiazdor disco-polo zdradził swoje odczucia.

Danuta i Zenon Martyniukowie
fot. TRICOLORS/East News

Zenon Martyniuk wolał Danusię w dawnym rozmiarze? Uwielbiany przez Polaków muzyk zdradził, co myśli o metamorfozie ukochanej żony. Jak podaje Pudelek, Martyniuk jest bardzo zakochany w Danucie i lubi każde jej wcielenie.

Zobacz także: Zenek Martyniuk chudnie jak szalony! Pochwalił się metamorfozą przed Sylwestrem Marzeń [FOTO]

Zenon Martyniuk wolał Danusię w dawnym rozmiarze? Skomentował jej metamorfozę

Zenon Martyniuk udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o metamorfozie żony i tym, jaki wpływ jej odchudzanie miało na niego samego. Gwiazdor zauważył, że panuje moda na bycie szczupłym. Jego ukochana żona, Danuta, zrzuciła 17 kilogramów. 

Redakcja poleca

Martyniuk przyznaje, że upór żony sprawił, że i on zaczął dbać o linię. Przyznał, że zaczął uprawiać dużo sportu, między innymi pływa. Muzyk disco-polo zdradził jednak, że zdarza mu się zjeść coś zakazanego. Na co dzień stawia jednak na regularność posiłków i unika pieczywa.

Dużo słodyczy jem. Bardzo dużo coca-coli piję. W tej chwili ważę 90 kilogramów. Latem ważyłem 86,87... no, troszeczkę teraz było dużo zagranicznych wyjazdów [...] i wróciłem do domciu, 93,8 kilogramów i myślę "Uuu, kurde"  - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Martyniuk nawiązał też do obecnego wyglądu żony i zdradził, że ukochana podobała mu się także w poprzednim rozmiarze. 

Jak moja żona kiedyś była pulchniejsza, to też fajnie wyglądała. Teraz jest moda, że wszystkie dziewczyny chcą być takie piękne, smukłe, wyszczuplone, no to też jest fajnie - podsumował.

Martyniuk udzielił wywiadu Pudelkowi podczas konferencji, na której ogłoszono, kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką. Piosenkarz będzie jedną z gwiazd wieczoru.

Zobacz także: Sandra Kubicka płacze na Instagramie. "U mnie nie zawsze jest kolorowo"

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo