Zenek Martyniuk o zarobkach na Sylwestrze Marzeń TVP. Dostanie krocie?

14.12.2022 22:03

Zenek Martyniuk oczywiście pojawi się na Sylwestrze Marzeń TVP – nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Na scenie w Zakopanem pojawią się też m.in. Sławomir, Boys czy Edyta Górniak. Gwiazdor disco polo odniósł się do swoich zarobków podczas rozmowy z „Pudelkiem”. Rzeczywiście dostanie krocie?

Zenek Martyniuk
fot. Pawel Murzyn/East News

Zenek Martyniuk dobrze wie, jak rozgrzać publiczność – stąd jego obecność na Sylwestrze Marzeń TVP. Nazwisko zagranicznej gwiazdy pozostaje jeszcze tajemnicą. Jednak i tak największe zainteresowanie wywołują zarobki. Artyści za występ podczas tak hucznej i medialnej imprezy mogą zażyczyć sobie sporych sumek. W ostatnim czasie tabloidy spekulują, że Zenek Martyniuk może dostać aż 100 tys. zł. Czy to prawda?

Zobacz także: Zenek Martyniuk zbojkotowany. Skomentował jasno i dosadnie

Zenek Martyniuk o zarobkach na Sylwestrze Marzeń TVP

Jak ustaliła redakcja disco-polo.info Zenek Martyniuk za występ na zeszłorocznym sylwestrze mógł przygarnąć nawet 50 tys. zł. Co ciekawe, w tym roku kwota miałaby wynosić już 100 tys. zł. TVP będzie aż tak hojna dla celebryty?

Zenek Martyniuk skomentował te doniesienia w rozmowie z „Pudelkiem”. Jednak za nic nie chciał puścić przysłowiowej pary z ust i argumentował, że przecież nikt nie zna zeszłorocznych stawek za Sylwester Marzeń.

- Już ktoś mnie pytał o te stawki, że podobno w tym roku są dwa razy wyższe stawki niż w roku ubiegłym. A nikt nie wie, jakie były w ubiegłym roku stawki. Tak, żeby o tych stawkach sylwestrowych, to raczej nie jest dobre miejsce i dobra pora na rozmowy – mówił Zenek Martyniuk „Pudelkowi”.

Portal zapytał również gwiazdora disco polo, czy sylwestrowe imprezy należą do szczególnie dochodowych w porównaniu do pozostałych koncertów granych w ciągu roku. Co ciekawe wcale tak nie jest.

- Nie, nie jest to tak. Nie, absolutnie  skwitował Zenek Martyniuk.

RadioZET.pl/Pudelek.pl

loader