Obserwuj w Google News

Wielki powrót Elżbiety Dmoch. Fani są w szoku, czekali na to latami

2 min. czytania
04.10.2023 10:37
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Dmoch ponad 30 lat temu wycofała się z życia publicznego. W ostatnich latach na temat wokalistki pojawiało się coraz więcej niepokojących informacji. Była nie tylko w słabym stanie psychicznym i zdrowotnym, ale i mieszkaniowym. Dmoch nie chciała pomocy, nie chciała też wracać do życia publicznego. Ku zdziwieniu wszystkich gwiazda zespołu 2 plus 1 zdecydowała się na medialny powrót. Co ma w planach?

Wielki powrót Elżbiety Dmoch. Fani są w szoku, czekali na to latami
fot. Facebook @Polska Fundacja Muzyczna + screen YouTube @Fani 2 plus 1

O stanie Elżbiety Dmoch od jakiegoś czasu na bieżąco relacjonuje Polska Fundacja Muzyczna. Wokalistka 2 plus 1 lata temu wycofała się z życia publicznego, ale nie została zapomniana. Zwłaszcza gdy na jaw wyszło, że potrzebuje pomocy. Dzięki zbiórce pieniędzy gwiazda stanęła na nogi. Na pewno zdrowotnie i – jak wskazuje ostatnia relacja fundacji – psychicznie chyba również.

Zobacz też:  Elżbieta Dmoch trafiła do szpitala. Nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy 2 plus 1

Co się dzieje z Elżbietą Dmoch?

W 1992 roku zmarł Janusz Kruk – były mąż Elżbiety Dmoch. Dmoch i Kruk tworzyli burzliwy związek, który zakończył się rozwodem, ale nie jest tajemnicą, że mimo rozstania wokalistka dalej darzyła swojego byłego partnera uczuciem. I on ją podobno również. Po śmierci Kruka Dmoch już nie chciała być gwiazdą. Wycofała się z życia publicznego, aż w końcu słuch o niej zaginął.

Choć Dmoch już nie występowała, nie oznaczało to, że została zapomniana. Jakiś czas temu Polska Fundacja Muzyczna poinformowała, że wokalistka jest w złym stanie zdrowotnym, a jej mieszkanie jest w opłakanym stanie. Dmoch nie chciała przyjąć pomocy, ale w końcu uległa.

Redakcja poleca

- Remont zaczęliśmy pod koniec lipca, wcześniej musieliśmy spotkać się z przedstawicielami spółdzielni, spotkaliśmy się też z fachowcami od wody, gazu i prądu, bo trzeba wymienić całą instalację. Trochę to trwało, ale prace ruszyły - mówił w "Fakcie" Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundacji Muzycznej.

Nie tylko mieszkanie Elżbiety Dmoch „staje na nogi”. Wokalistka podobno również. Zdecydowała się na wielki krok.

Biografia Elżbiety Dmoch. Gwiazda opowie o swoim życiu

Fundacja poinformowała, że właśnie powstaje książka o życiu Elżbiety Dmoch. Biografię pisze Maria Szabłowska. Publikacja powstaje we współpracy z samą zainteresowaną – oznacza to, że wokalistka musiała się zdobyć na niemałą odwagę. Mocno się otworzyła.

- Maria jest mocno zaawansowana w pisaniu książki o Elżbiecie Dmoch, o jej karierze i wspomnieniach związanych z estradą, z zespołem Dwa Plus Jeden i mnóstwem historii z tamtych lat. Dzięki rozmowom obu Pań, a także wspomnieniom wielu muzyków i artystów jeszcze w tym roku ukaże się książka – czytamy na Facebooku

Nie przegap
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS