Trybson i Eliza oszukani. Stracili pieniądze i dom: "Nie mogę się po tym pozbierać"

03.02.2023 17:37

Trybson i Eliza - gwazdy show "Warsaw Shore", wyznali, że zostali oszukani. Zainwestowali pieniądze w dom. Stracili i wkład finansowy i mieszkanie. Na jaką kwotę ich obrabowano?

Trybson i Eliza
fot. VIPHOTO/East News

Smutna informacja dla wszystkich fanów Trybsona i Elizy. Para znana z "Warshaw Shore" została oszukana na duże pieniądze. Jak do tego doszło?

Trybson i Eliza zostali oszukani na inwestycji

Paweł i Eliza Trybałowie zyskali popularność dzięki udziałowi w hicie MTV pod tytułem "Warsaw Shore". Chociaż dość szybko zniknęli z programu i zajęli się rozwijaniem swoich karier na własną rękę, nadal są popularnymi celebrytami.

Jak podaje Pudelek, Eliza wyznała za pośrednictwem Instagrama, że jakiś czas temu padła ofiarą oszustwa, po którym wciąż nie może się pozbierać. Celebrytka przeprowadziła w relacji nową sesję Q&A. Fani dopytywali się, co z zapowiadaną przeprowadzką. Okazało się, że stoi za nią dość przykra historia. Eliza wyznała bowiem, że zainwestowała wraz z mężem pieniądze w dom. Niestety para straciła i finanse i mieszkanie.

Tak więc z grubej rury i najkrócej, jak mogę: Tak, zostaliśmy oszukani na pieniądze o wartości domu.

Oznacza to, że chodzi o naprawdę dużą kwotę, liczoną w setkach tysięcy złotych.

Szukałam gniazdka dla naszej rodzinki w Warszawie ponad rok, a gdy już je wreszcie znalazłam, podpisaliśmy umowę i mieliśmy się wprowadzać, zaczęły się schody. Wpadliśmy w pułapkę okropnego oszusta i nie mamy ani pieniędzy na dom, ani domu.

Od sytuacji minęło 12 miesięcy, jednak Eliza wciąż nie może otrząsnąć się z tragedii, która ją spotkała.

Dokładnie rok temu zabrano mi sprzed nosa moje największe marzenie. Nie mogę się po tym pozbierać... Dlatego dość często jestem nieobecna na IG.... Nie wiem, czy kiedykolwiek będę umiała Wam o tym opowiedzieć bardziej szczegółowo bez utraty łez, bo już płaczę, jak to piszę... Jest to dla mnie trudne i chyba najgorsze przeżycie, jakie miałam w życiu. Nikomu nie życzę utraty wszystkiego, na co czekało się tyle lat. 

To jednak nie koniec finansowych kłopotów Trybałów.

Trybson i Eliza stracili dużo pieniędzy

Temat zainteresował fanów do tego stopnia, że zaczęli dopytywać o szczegóły. Eliza wyznała, że rok 2022 nie należał do najlepszych pod względem finansowym, a oszukańcza inwestycja nie była jedyną sytuacją, w której Trybsonowie utopili pieniądze.

2022 rok był dla nas trudny finansowo... Straciliśmy ogromne pieniądze nie tylko na dom, ale i inne projekty. Teraz próbujemy się odbić i przez to wiele mamy do załatwiania spraw totalnie nieinstagramowych.

Miejmy nadzieję, że w przyszłości nie natrafią na więcej oszustów, a ich celebryckie życie wróci na właściwe tory.

loader

RadioZET.pl/Pudelek