Obserwuj w Google News

Halejcio oszukana na potężne pieniądze. Sprawa trafiła do sądu

2 min. czytania
11.10.2022 23:02

Klaudia Halejcio wraz z ukochanym oraz córeczką mieszka w willi wartej rzekomo 9 milionów złotych. Sama nie uznaje się za bogatą osobę i przyznała, że jest „uwiązana” kredytem. Uważa jednak, komu powierza swoje pieniądze – przy urządzaniu poprzedniego mieszkania została perfidnie oszukana przez fachowca.

Klaudia Halejcio oszukana
fot. VIPHOTO/East News

Klaudia Halejcio dzięki graniu w filmach, serialach i reklamach szybko dorobiła się takiej sumy, która wystarczyła jej na kupno własnych czterech kątów. Wydawałoby się, że wykańczanie mieszkania będzie jedynie formalnością. Gwiazda zamówiła kuchnię, która nigdy do niej nie dotarła. Choć sprawa trafiła do sądu, to nie odzyskała zainwestowanych pieniędzy.

Zobacz także:  Klaudia Halejcio skrytykowana za filmik. Obraziła osoby z chorobami psychicznymi?

Klaudia Halejcio została oszukana na kilkadziesiąt tysięcy złotych

Klaudia Halejcio w rozmowie z „Pomponikiem” wyznała, że straciła aż 50 tys. zł. Wymarzonej kuchni nigdy nie zobaczyła na oczy. Gwiazda popełniła błąd, którego nie zapomni.

Zapłaciłam całość - wtedy się nauczyłam, że całości się nigdy nie płaci - i ta kuchnia nigdy do mnie nie dojechała. Trzeba mieć twardy tyłek przy remoncie i udawać, że wie się, co trzeba robić

– powiedziała Klaudia Halejcio.

Redakcja poleca

Aktorka nie poddała się i skierowała sprawę w ręce wymiaru sprawiedliwości. Chciała odzyskać niemałe pieniądze, które przecież jej się należą. Klaudia Halejcio wygrała w sądzie, ale przez wymówki fachowca machnęła ręką.

Pan zrobił takie historie, że jest człowiekiem, który jest niewypłacalny i nie ma niczego na siebie przepisanego, więc ja już odpuściłam, powiedziałam „trudno”. To jest taka nauczka dla mnie, żeby po prostu może lepiej przypilnować pewne rzeczy

- skwitowała Halejcio.

RadioZET.pl/Pomponik.pl

Jennifer Aniston
10 Zobacz galerię
fot. East News