Obserwuj w Google News

Szokujący telefon widza w „Szkle kontaktowym”. Prowadzący nie wytrzymali

2 min. czytania
07.07.2023 09:51
Zareaguj Reakcja

Szkło kontaktowe” emitowane w TVN24 nie cieszy się ostatnio zbytnią sławą – wszystko przez aferę związaną z wpadką Krzysztofa Daukszewicza oraz odejścia innych prowadzących. Jednak nie brakuje widzów chcących dodzwonić się do studia. W jednym z ostatnich odcinków jeden ze słuchaczy dał nie lada popis.

Telefon od słuchacza w "Szło kontaktowe" TVN24
fot. screen Twitter SzkKontaktowe

Szum wokół Szkła kontaktowego” już nieco ucichł. Niektórym widzom z pewnością będzie brakować Krzysztofa Daukszewicza, który przez kilka słów wywołał aferę na całą Polskę. Ostatecznie padły przeprosiny, ale satyryk zdecydował się na odejście z programu. Po skandalu na ten sam krok zdecydował się Robert Górski, a także  Artur Andrus, który od kilku lat był nieodłącznym komentatorem w „Szkle kontaktowym”. Mimo tylu zwolnień program jest nadal emitowany, a widzowie znów zaskakują swoimi telefonami do studia.

Zobacz także: Andrus już ma nową pracę. Co po "Szkle kontaktowym"?

Szkło kontaktowe: osobliwy występ widza w TVN24

W jednym z ostatnich odcinków w studiu pojawili się Tomasz Sianecki i Katarzyna Kasia. Nie mogło zabraknąć też telefonów od widzów, a tym razem swoim głosem czas umilał Jan z Bielsko-Białej. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna pomylił chyba „Szkło kontaktowe” z „Mam talent!”.

Redakcja poleca

- Motto Donalda Tuska, króciusieńko: „Tylko scementowana opozycja może przejąć rządy”, czyli... - zaczął słuchacz i wtedy się zaczęło.

- Pozbyć się PiS-u i weta prezydenta – śpiewał słuchacz pod wymyśloną przez siebie melodię. Nie przestawał i robił to do końca swojego czasu na antenie, a słowa z każdą sekundą wybrzmiewały coraz głośniej.

Występ słuchacza został na koniec okraszony oklaskami prowadzących, którzy już po kilku sekundach śpiewu pana Jana nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Nagranie pojawiło się na Twitterze programu, gdzie napisano:

- W zasadzie nie wiemy, co się tu właśnie przed chwilą wydarzyło. My też nie mamy pojęcia.

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News