Obserwuj w Google News

Szokujące wyznanie gwiazdorów. Przyznali się do trójkątów z fankami

2 min. czytania
12.01.2023 13:23
Zareaguj Reakcja

Muzycy The Chainsmokers przyznali się do trójkątów z fankami. Zapewnili, że czasy, w których zgadzali się na takie zabawy, dawno zostawili za sobą. "To jest dziwne" — ocenił Alex Pall.

Szokujące wyznanie gwiazdorów. Przyznali się do trójkątów z fankami
fot. Ivan Nikolov / WENN.com/agefotostock/East News

"To jest dziwne" — w ten sposób jeden z muzyków The Chainsmokers podsumował swoje łóżkowe doświadczenia. W podcaście Call Her Daddy artyści otwarcie przyznali, że na początku kariery zgadzali się na trójkąty z fankami. Do tego wyznania doprowadziło bezpośrednie pytanie gospodyni programu, która chciała wiedzieć, który z muzyków mógłby przespać się z wielbicielką.

Nie sądzę, że kiedykolwiek przespaliśmy się z naprawdę zagorzałą fanką. Żadna nie miała naszego merchu ani niczego takiego — powiedział Drew Taggart.

Zobacz także: Małgorzata Ohme jest fanką porno? Gwiazda TVN o filmach dla dorosłych. "Ja na przykład lubię"

The Chainsmokers przyznali się do trójkątów z fankami

Na pytanie o trójkąty obaj zareagowali nerwowym śmiechem. Drew nie zaprzeczył, że zarówno on, jak i jego kolega z zespołu, Alex Pall, dostają od fanek odważne propozycje. Zwykle przychodzą one znienacka.

Tak zaczynają się trójkąty — powiedział Taggart.

Wspólne przygody łóżkowe nie wpłynęły jednak negatywnie na relacje pomiędzy muzykami. Alex Pall wyjaśnił, że zwykle następnego ranka trudno im było uwierzyć w to, co się wydarzyło.

Myślę, że oboje zastanawialiśmy się: "Co się, ku**a, wydarzyło?". Bo one [trójkąty — red.] nigdy nie były zaplanowane. (...) To jest dziwne — ocenił.

Artyści zapewnili, że są to wspomnienia z odległej przeszłości.

Redakcja poleca

Kim są The Chainsmokers?

The Chainsmokers to amerykański duet muzyczny, który podbił listy przebojów takimi hitami jak "Paris" i "Closer". Ich pierwsze utwory trafiły do sieci w 2012 roku. Trzy lata później grupa wydała EP pod tytułem "Bouquet". Dziś mają na koncie cztery albumy studyjne, które zacierają granice pomiędzy muzyką indie, pop, hip-hop i dance.

Mieszanie gatunków muzycznych sprawiło, że The Chainsmokers trafili do bardzo dużej grupy odbiorców. Mają na koncie aż 144 nominacje do prestiżowych nagród. Zostali wyróżnieni m. in. dwiema nagrodami American Music Awards i jedną statuetką Grammy.

Źródła: RadioZET.pl/Toofab.com