Obserwuj w Google News

Karpiel-Bułecka opowiedział o kłótniach z Krupińską. Padła groźba rozwodu

2 min. czytania
10.07.2023 12:04
Zareaguj Reakcja

Sebastian Karpiel-Bułecka zdradził sekret jego małżeństwa z Pauliną Krupińską. Między parą nieraz dochodziło do kłótni. Podczas ostrej wymiany zdań zakochani grozili sobie nawet rozwodem. Czy to początek kryzysu w ich związku?

sebastian-karpiel-bułecka-o-kłótniach-z-pauliną-krupińską-padła-groźba-rozwodu
fot. VIPHOTO/East News

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska tworzą zgodne małżeństwo. Prowadząca „ Dzień Dobry TVN” może liczyć na wsparcie męża, który dzieli się z nią obowiązkami domowymi. Gwiazda zdecydowała się nawet zostawić pod jego opieką dzieci, a sama wybrała się łapać stopa w „ Azji Express”. Niestety w sieci wciąż krążą plotki o kryzysie w związku celebrytów. Prezenterka została nawet posądzona o romans. Teraz wokalista Zakopower opowiedział o kłótniach z Krupińską.

Kłótnia Sebastiana Karpiela-Bułecki i Pauliny Krupińskiej. Padły mocne słowa

Sebastian Karpiel-Bułecka był ostatnio gościem w podcaście Żurnalisty. Podczas rozmowy przyznał, że zdarzało mu się kłócić z żoną. Szczególnie gorąco było na początku ich związku, gdy zakochani się docierali. - Milion razy [padały słowa „rozwodzimy się” - przyp. red.] jak myślę w większości małżeństw. Jak się człowiek pokłóci, to jest to normalne. Ale myślę, że nikt z nas o tym nie myśli na poważnie - powiedział.

Do sprzeczek między wokalistą i Miss Polonią dochodziło także, gdy na świecie pojawiły się ich dzieci. Para musiała odnaleźć się w całkiem nowej sytuacji. - Kiedy przyszły dzieci, no to zdarzały się nam kłótnie, bo to jednak nowe wyzwania i nagle nowe obowiązki, każdy miał swoje życie prywatne, zawodowe, musieliśmy się w tym jakoś odnaleźć, dopasować, ale to jest zupełnie normalne, myślę, że większość ludzi tak ma. Ale teraz się zupełnie nie kłócimy. Jakbyś się teraz mnie spytał, kiedy się ostatni raz pokłóciłem z żoną, to z ręką na sercu bym ci powiedział, że nie pamiętam, bo nie wiem - wyznał.

Redakcja poleca

Wcześniej Karpiel-Bułecka zdradził, że to on jest w związku bardziej wybuchowy. W rozmowie z Żurnalistą zaznaczył jednak, że plotki o kryzysie w jego małżeństwie są mocno przesadzone. Krupińska to dla niego partnerka idealna, gdyż ma podobne marzenia i wartości. - Zawsze chciałem mieć dzieci, chciałem mieć dwójkę i mam. Spotkałem osobę na swojej drodze, która chciała podobnych rzeczy jak ja, która też marzyła o dzieciach, o domu, o rodzinie i myślę, że to zadziałało dzięki temu - podsumował.