Obserwuj w Google News

Rozsierdzona Anna Mucha ma dość. Chce bezwzględnego zakazu dla turystów

2 min. czytania
26.02.2023 14:22
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha ma już dość. Aktorka opublikowała na Instastory filmik, w którym odnosi się do bezczelnego zachowania turystów. Gwiazda „M jak miłość” aktualnie wypoczywa w górach. Co ją tak wkurzyło?

Anna Mucha
fot. screen Instagram taannamucha

Anna Mucha ładuje baterie we włoskich Alpach. W mediach społecznościowych chętnie relacjonuje, co u niej słychać. Kilka dni temu poinformowała, że jedno z jej dzieci pochorowało się podczas wyjazdu. Pozdrowiła wszystkich rodziców i pisała, że jest „cudownie”. Spotkała też Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Zobacz także:  Maciej Kurzajewski upokorzył Katarzynę Cichopek? Pokazał krępujące nagranie

Anna Mucha chce zakazu dla turystów. Pozwalają sobie na zbyt wiele?

Spotkanie z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim oczywiście zostało dokładnie udokumentowane – całej trójce uśmiechy nie schodziły z twarzy. Ale nie może być przecież aż tak różowo: Anna Mucha zwróciła uwagę na zachowanie turystów.

Aktorka ma sporo czasu, aby poobserwować innych wczasowiczów. Wkurzyła ją jedna rzecz, a mianowicie palenie papierosów. Anna Mucha zauważyła, że na plażach zakazuje się puszczania dymka, ale w górach już hulaj dusza.

- Kochani, jestem w przepięknych okolicznościach przyrody. Chciałam was zapytać, co myślicie na ten temat. Jest coraz więcej miejsc, gdzie jest absolutny zakaz palenia papierochów. Nawet na plażach jest zakaz palenia papierochów. A w górach można palić… - mówiła Anna Mucha na Instastory.

Redakcja poleca

- Powiedzcie mi, czy wy jesteście przypadkiem za tym – to jest pytanie retoryczne z mojej strony – żeby zakazać palenia papierochów na stokach. Ja jestem za. Bardzo jestem za – pytała aktorka.

Anna Mucha zamieściła również sondę. Zapytała, czy zakaz palenia papierosów powinien obowiązywać również w górach. Aż 81% jej fanów za wprowadzeniem takiego zakazu. Reszta internautów jest na „nie”.

Anna Mucha zakaz palenia papierosów w górach
fot. screen Instagram taannamucha
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News