Obserwuj w Google News

Anna Mucha dostała zakaz wjazdu do USA. "Picie alkoholu to zło"

2 min. czytania
19.01.2023 09:53
Zareaguj Reakcja

Anna Mucha za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że dostała zakaz wjazdu do Stanów Zjednoczonych. Niedawno polska aktorka raczyła się za oceanem napojami wyskokowymi. Czy już nigdy nie odwiedzi USA?

Anna Mucha
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Anna Mucha zyskała sympatię fanów nie tylko za sprawą ról w tak popularnych produkcjach, jak " M jak Miłość". Aktorka znana jest z poczucia humoru i bezkompromisowych wypowiedzi. Jej posty i nagrania publikowane w mediach społecznościowych wielokrotnie wywoływały kontrowersje. Nawet wierni wielbiciele Ani nie spodziewali się jednak, że 42-latka mogłaby być tak niegrzeczna, że jakiś kraj zabroni jej wstępu na swoje terytorium. Mucha sama przyznała, że nie może wybrać się do Stanów Zjednoczonych. Co się stało?

Redakcja poleca

Anna Mucha nie ma wstępu do Stanów Zjednoczonych. Czym zawiniła polska aktorka?

Anna Mucha chętnie wybiera się w zagraniczne podróże. W mediach społecznościowych relacjonowała między innymi pobyt w USA, otwarcie przyznała wtedy, że przesadziła z alkoholem.

- Odważę się. Doczekaliśmy się tego momentu, że nie jestem trzeźwa, ale to nie zmienia postaci rzeczy, że jestem szalenie ciekawa tego, a to jest cudowne, bo oni to będą oglądać rano. Wspaniałe! Ja będę nietrzeźwa na tym filmiku, a oni będą wstawali (...) Picie alkoholu jest złe, jeżeli oglądają mnie nieletni, to proszę, przełączcie na jakichś innych idoli. Picie alkoholu to zło - informowała w relacji na Instagramie. 

Tym ciekawsze wydaje się oświadczenie Anny, która pojawiła się w transmisji Barbary Kurdej-Szatan, informując, że otrzymała zakaz wstępu do USA. Nie miało to jednak związku z alkoholem, ale pobytem gwiazdy "M jak Miłość" na Kubie.

- Wróciłam. Ale z przygodami. No wiesz... Jak rozumiesz, że tak powiem, wjeżdżasz na Kubę, to później trudno z niej wyjechać (...) Było cudownie i będę wrzucała jeszcze mnóstwo tych zdjęć. Hawana jest wspaniała, ale trzeba się liczyć z tym, że jest różnorodna i mogą być problemy z powrotem, jeśli chodzi o powrót do np. Stanów (...) Oj, mamy tylko zakaz wjazdu do Stanów, ale to taki drobiazg. Przez następne dwa lata, ale nie bądźmy drobiazgowi - opowiadała.

Miejmy nadzieję, że dwa lata szybko miną. Aktorka ma wiele innych pięknych miejsc do odwiedzenia.

Anna Mucha królową kontrowersji? Aktorka nie żałuje sobie w sieci

Posty i relacje Anny Muchy zachwycają fanów, którzy komplementują między innymi jej zmysłowe zdjęcia, na których często odważnie odsłania ciało. Nie brakowało jednak sieciowych aktywności 42-latki, które wywoływały gorące dyskusje, a nawet fale krytyki. Aktorka została zganiona między innymi za post w dniu pogrzebu Emiliana Kamińskiego, głośno było także o pośladkach Muchy przed kościołem. Mimo to Ania może liczyć na szerokie grono oddanych fanów, którzy doceniają jej naturalność i poczucie humoru.