Obserwuj w Google News

Roma Gąsiorowska ma romans? Rzekomy kochanek zabrał głos

2 min. czytania
31.03.2023 09:11
Zareaguj Reakcja

Przyszłość związku Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego stoi pod znakiem zapytania? W mediach pojawiły się doniesienia, z których wynika, że aktorka wdała się w romans ze znanym projektantem. Ile w tym prawdy?

Roma Gąsiorowska i Robert Czewik mają romans? Wiemy, co ich łączy
fot. TRICOLORS/East News

Jeżeli wierzyć plotkom, Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski mają ostatnio pod górkę.

Michał i Roma rozstali się. Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni – zdradził niegdyś informator „Życia Na Gorąco”.

Teraz medialne informacje o kryzysie w ich związku są dodatkowo podgrzewane przez doniesienia, sugerujące, że aktorka wdała się w romans ze sławnym projektantem mody.

Zobacz także: Paulina Krupińska ukrywa romans? Karpiel-Bułecka odpowiedział na oskarżenia internauty

Roma Gąsiorowska ma romans?

Magazyn „Rewia” sugeruje, że nad związkiem Gąsiorowskiej i Żurawskiego zawisły czarne chmury. Powodem tego stanu rzeczy jest rzekomy romans aktorki z Robertem Czerwikiem.

Wiele wskazuje na to, że to już się stało - informuje „Rewia”.

Czerwik postanowił uciąć wszelkie domysły i w rozmowie z Pudelkiem wyjaśnił, co naprawdę łączy go z Romą. Okazuje się, że jest to faktycznie romans, ale nie taki, o jakim wszyscy myślą.

Nie jesteśmy w związku, czujemy do siebie dużą sympatię, wspieramy się w zakresie sztuk pięknych i mam nadzieję, że nasz odzieżowy romans będzie trwał jeszcze długo - powiedział projektant.
Redakcja poleca

Roma Gąsiorowska jest żoną Michała Żurawskiego

Łączące ich uczucie zrodziło się w 2008 roku, kiedy Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski grali w spektaklu „Londyńczycy”. Choć w tym czasie Żurawski był zajęty i miał już dziecko, postanowił zbudować związek z Romą.

Pobrali się 10 kwietnia 2010 roku, chociaż Żurawski wcale nie planował legalizacji związku. Doczekali się dwóch pociech – syna Klemensa i córki Jadzi.

Źródła: RadioZET.pl/Rewia/Pudelek.pl/Życie Na Gorąco