Obserwuj w Google News

Joanna Opozda uczciła romans tatuażem. Zaliczyła wpadkę? "Wyrazy się łączyły"

2 min. czytania
25.03.2023 16:12
Zareaguj Reakcja

Joanna Opozda odpowiadając na pytania fanów, zdradziła kulisy powstania swojego tatuażu. Okazuje się, że razem z byłym partnerem zdecydowali się na wzory, które miały symbolizować ich uczucie. Czy po latach aktorka żałuje swojej decyzji?

Joanna Opozda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Joanna Opozda zyskała ogólnopolską rozpoznawalność jako modelka i aktorka, widzowie doskonale pamiętają ją między innymi z roli Jowity w "Pierwszej miłości". W 2021 roku zebrała dobre recenzje jako główna bohaterka filmu "Brigitte Bardot cudowna". Obecnie jednak w mediach najwięcej mówi się o burzliwym rozstaniu z Antonim Królikowskim. Para wzięła ślub w sierpniu 2021 roku, w lutym 2022 na świat przyszedł ich synek Vincent. Antek jednak wtedy miał już układać sobie życie z inną kobietą. Od tej pory między małżonkami nie ustają medialne przepychanki, Joanna oskarżyła nawet męża o unikanie płacenia alimentów. Okazuje się, że aktorka nadal ma na ciele pamiątkę po innym związku.

Joanna Opozda zrobiła sobie z byłym chłopakiem pasujące tatuaże. Aktorka zdradziła, co oznaczają

Joanna Opozda odpowiadała na swoim Instastory na pytania fanów. Jedna z internautek chciała dowiedzieć się, co symbolizuje tatuaż znajdujący się na przedramieniu 34-latki. Okazało się, że to pamiątka po poprzednim związku. Asia i jej ówczesny ukochany zdecydowali się na dopasowane do siebie wzory na ciele, które miały być symbolami ich miłości.

- "True". Mój ex ma "romance". Jak szliśmy za rękę, wyrazy się łączyły i pojawiał się "prawdziwy romans", jak u Tony'ego Scotta - wyjaśniła.

Na romantyczny gest zakochani zdecydowali się z okazji Walentynek. Joanna zdradziła, że była wtedy o wiele młodsza.

- Zrobiłam go w wieku 20 lat w walentynki - poinformowała.

Redakcja poleca

Joanna Opozda zrobiła tatuaż dla chłopaka. Aktorka żałuje swojej decyzji?

Joanna Opozda otwarcie mówi o swoim tatuażu i okolicznościach, w jakich powstał. Aktorka nie wspomniała o tym, że planuje usunąć wzór. Być może dlatego, że jest on delikatny i nie kojarzy jednoznacznie z byłym partnerem. Tyle szczęścia nie miały jednak inne polskie gwiazdy, które postanowiły uczcić związek u tatuatora. Pamiątkę po Piotrze Stramowskim usunęła Katarzyna Warnke, a Dorota Szelągowska podzieliła się w sieci refleksją na temat "ślubnego" tatuażu.

- Z czeluści mojego nihilizmu: tatuaże i śluby mają mnóstwo wspólnego. Zdecydowanie trudniej się rozwieść i zakryć dziarę - pisała na Instagramie.

Post Joanny Opozdy
fot. screen: Instagram @asiaopozda