Obserwuj w Google News

Przyjaciółka wbiła Katarzynie Dowbor nóż w plecy. Przykre, jak ją potraktowała

2 min. czytania
31.05.2023 09:50
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor opowiedziała o przykrej sytuacji, która ją spotkała. Przyjaciółka gwiazdy wbiła jej nóż w plecy. Zwolnienie z Polsatu pokazało, na kogo może liczyć dziennikarka.

przyjaciółka-wbiła-katarzynie-dowbor-nóż-w-plecy-przykre-jak-ją-potraktowała
fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Dowbor niedawno udzieliła pierwszego wywiadu po zwolnieniu z programu „ Nasz nowy dom”. W rozmowie z dziennikarzami Super Expressu opowiedziała, jak wyglądała jej ostatnia rozmowa z Edwardem Miszczakiem. Gwiazda wyznała, że poczuła się upokorzona. Teraz zdradziła, że utrata pracy pokazała jej, na kogo naprawdę może liczyć. Choć otrzymała masę wsparcia od widzów, jedna z jej przyjaciółek wbija jej nóż w plecy.

Katarzyna Dowbor przeżyła smutne chwile. Przyjaciółka zrobiła to publicznie

Niedawno głośno było o skandalu na gali Telekamer Tele Tygodnia 2023. Statuetkę wygrał program „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor nie pojawiła się jednak na scenie. Była prowadząca została całkowicie pominięta. Nikt się o niej nawet nie zająknął i nie podziękował za 10 lat pracy na planie.

Kilka dni po aferze dziennikarka zabrała głos w sprawie. Dowbor zwróciła się do fanów i wyjaśniła, że nie otrzymała możliwości wystąpienia na uroczystości. Teraz zdradziła, że w całym zajściu wzięła udział jej przyjaciółka.

- Ja nie musiałam tego odbierać, nie musiałam tam być. Nagrodę odbierały jednak osoby z produkcji, które mnie doskonale znały i które ze mną pracowały. Jedna z tych osób zresztą pracowała ze mną przez te dziesięć lat. Wydawało mi się, że jesteśmy zaprzyjaźnione... - powiedziała w rozmowie z SE wyraźnie smutna Dowbor.

Redakcja poleca

Gwiazda podkreśla, że nie wymagała od przedstawicieli programu wielu słów uznania. Najważniejsza zawsze była dla niej misja i pomoc, którą niosła Polakom. Całkowite pominięcie na gali trochę ją jednak zabolało.

- Wystarczyłoby to jedno zdanie: „Kasiu, dziękujemy za te dziesięć lat. To też dla ciebie”. „Też”, bo to jest nagroda dla produkcji, producenta, budowlańców, architektów, kierowników produkcji, operatorów. Dla nich wszystkich, 40 osób pracujących przy programie. Ja też w tych osobach byłam. Kompletne pominięcie mnie, zwłaszcza w tej sytuacji, było dla mnie przykre - dodała.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor wreszcie to powiedziała. Tym podpadła Edwardowi Miszczakowi?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News