Obserwuj w Google News

Dowbor zabrała głos po Telekamerach. Tak skomentowała pominięcie na gali

2 min. czytania
27.05.2023 13:47
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Dowbor przerwała milczenie i skomentowała sytuację, która miała miejsce na Telekamerach Tele Tygodnia 2023. Dziennikarka zwróciła się do fanów programu „Nasz nowy dom”. Jak zareagowała na pominięcie na gali?

Dowbor zabrała głos po Telekamerach. Tak skomentowała pominięcie na gali
fot. Instagram (@katarzyna_dowbor_official)

Katarzyna Dowbor została zwolniona z Polsatu. Gwiazda nie poprowadzi nadchodzącej edycji programu „ Nasz nowy dom”. Utrata praca jest o tyle bolesna, że dziennikarka niedługo miała świętować wielki jubileusz. Kolejny cios wymierzony w Dowbor nadszedł wraz z galą Telekamer Tele Tygodnia 2023. Dziennikarka została pominięta podczas wydarzenia. Teraz zabrała głos i skomentowała skandal.

Katarzyna Dowbor przerywa milczenie. Co sądzi o pominięciu jej na Telekamerach?

„Nasz nowy dom” otrzymał Telekamerę za najlepszy program rozrywkowy. - To już drugie takie nasze wyróżnienie! Drodzy widzowie! Dziękujemy, że jesteście z nami! Bez Was by tego nie było! - można było przeczytać na Instagramie produkcji.

Niestety statuetki nie odebrała wieloletnia prowadząca show. Widzowie programu „Nasz nowy dom” byli oburzeni i ostro skrytykowali decyzje władz Polsatu. - To sukces Kasi Dowbor niewdzięcznicy! Nikt o niej nawet się nie zająknął - grzmieli. Teraz aferę postanowiła skomentować sama Katarzyna Dowbor, która zamieściła w sieci krótkie oświadczenie.

- Kochani! Bardzo, bardzo dziękuję, bo to od Was - naszych widzów - ta Telekamera! Dziękuję za Wasze serca, życzliwość i wierność. Bez Was nie byłoby tej nagrody i tego programu. Jesteście jego siłą. Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania Wam podczas gali, dlatego robię to poprzez media społecznościowe. Dla całej załogi, która przy tym projekcie pracowała przez ostatnich 10 lat to ogromne docenienie ich pracy w bardzo trudnych warunkach. Jesteście Wielcy! - napisała.

Redakcja poleca

Myślicie, że powinna mieć szansę pojawić się na scenie i podziękować widzom osobiście?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News