Obserwuj w Google News

Zamieszanie z udziałem Kononowicza na pogrzebie "Majora" Suchodolskiego. Interweniowała policja

2 min. czytania
26.06.2023 15:34
Zareaguj Reakcja

Pogrzeb Wojciecha "Majora" Suchodolskiego odbył się w poniedziałek 26 czerwca 2023 r. w Białymstoku. Jak informuje "Super Express", w dniu uroczystości pożegnalnej doszło do przykrego incydentu z udziałem Krzysztofa Kononowicza. Na miejscu zjawiła się policja, która pilnowała porządku w trakcie pogrzebu. 

Wojciech "Major" Suchodolski nie żyje
fot. Wojtek z Bombasu - Major Suchodolski/YouTube

Wojciech "Major" Suchodolski zmarł 19 czerwca 2023 roku w Sędziszowie. Przyczyny śmierci 48-letniego kolegi Krzysztofa Kononowicza bada prokuratura. Niedawno do sieci trafiło wideo ukazujące Majora na kilka godzin przed śmiercią. Mężczyzna był nagrywany w stanie silnego upojenia alkoholowego. Śledztwo ma wykazać, czy zaszły przesłanki z art. 155 Kodeksu karnego dotyczące nieumyślnego spowodowania śmierci. Podejrzanymi mają być patostreamerzy z otoczenia Suchodolskiego, nagrywający o nim filmy i udostępniający je w sieci. 

Redakcja poleca

Awantura na pogrzebie Wojciecha "Majora" Suchodolskiego

W poniedziałek 26 czerwca w Białymstoku odbył się pogrzeb Wojciecha "Majora" Suchodolskiego. Przed mszą trumna została wystawiona w kaplicy przy ulicy Słonecznikowej, gdzie żałobnicy mogli pomodlić się za zmarłego youtubera. "Super Express" poinformował, że w dniu uroczystości pożegnalnej doszło do przykrego incydentu. 

Jak opisuje tabloid, ktoś ze zgromadzonych przed kaplicą podszedł do Krzysztofa Kononowicza i zaczął go nagrywać telefonem. Mężczyzna próbował odgonić natręta. "Won! Won!" - krzyczał do niego - relacjonuje scenę "Super Express". Zamieszanie jednak szybko stłumiono. Na miejscu zjawiła się policja, która tego dnia pilnowała porządku w czasie pogrzebu. 

Zobacz także: Uczestnik „Chłopaków do wzięcia” zatrzymany przez policję. W tle Łowcy Pedofili

Wojciech "Major" Suchodolski pożegnany w Białymstoku

Pogrzeb Majora rozpoczął się mszą świętą o godz. 13:00 w kościele im. NMP w Gaudalupe w Białymstoku. Wojciech Suchodolski został pochowany na cmentarzu Farny przy ul. Władysława Raginisa 8. Spoczął w grobie rodzinnym obok swojej matki. Legendę internetu pożegnali bliscy i przyjaciele, w tym Krzysztof Kononowicz. Na uroczystości zjawiło się także sporo fanów, którzy przynieśli na grób "Majora" Suchodolskiego wiązanki kwiatów. 

Wojciech Major Suchodolski
10 Zobacz galerię
fot. Wojtek z Bombasu - Major Suchodolski/YouTube