Obserwuj w Google News

Piotr Zelt spotykał się z modelką. Kłamała, że był ojcem jej dziecka

Patryk Wołosz
2 min. czytania
Aktualizacja 12.12.2022
08.12.2022 12:39
Zareaguj Reakcja

Piotr Zelt przez długi czas nie potrafił poukładać swojego życia uczuciowego. Jeden z jego związków był szczególnie burzliwy. Młoda modelka ukrywała przed Zeltem prawdę o córce.

Piotr Zelt spotykał się z modelką. Kłamała, że był ojcem jej dziecka
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Piotr Zelt od najmłodszych lat wiedział, że w przyszłości zostanie gwiazdą. Ukończył studia w łódzkiej PWSFTviT, a po raz pierwszy sprawdził się w roli aktora w 1989 roku, występując w etiudzie szkolnej o tytule "Początek". Na prawdziwą sławę przyszło mu poczekać prawie dekadę. W 1998 roku Zelt został obsadzony w roli Arniego w kultowym "13. posterunku". Jednocześnie otworzyło mu to drzwi do prawdziwej kariery telewizyjnej.

Piotr grał m.in. w "Prawie miasta", "Niani" i w "Szpilkach na Giewoncie". Po raz ostatni w produkcji serialowej pojawił się w 2022, wcielając się w Kazimierza Pietruchę w "Ojcu Mateuszu". Obecnie spełnia się także jako gospodarz programu motoryzacyjnego "Na osi"

Zobacz także: Jak dziś wygląda Andżelika z serialu "13 Posterunek"? Joanna Jędrejek bardzo się zmieniła

Piotr Zelt zostal zdradzony przez modelkę

W czasach, gdy podbijał ekrany, prowadził burzliwe życie osobiste. Kiedy zeszły się zeszły Piotra Zelta i Miss Warszawy 2008, Moniki Ordowskiej, aktor miał za sobą dwa głośne rozstania — pierwsze z Ewą Gawryluk, drugie z Ewą Bujnowicz. Zeltowi, który leczył złamane serce, nie przeszkadzało, że pomiędzy nim a Ordowską było 21 lat różnicy. Nie zwracał uwagi na złośliwe komentarze kolegów z branży i medialne plotki. Nie minęło dużo czasu od ich pierwszego spotkania, gdy zaczęli wspólnie pokazywać się na salonach.

Jak podaje Interia Świat Seriali, kiedy modelka zaszła w ciążę, wszyscy pospieszyli z gratulacjami w nadziei, że serialowy Arnie w końcu odnalazł stabilizację w swoim życiu. Los jednak okazał się niezwykle przekorny. Po narodzinach córki Zelt wraz z bliskimi trafił do szpitala, a tam był zmuszony zmierzyć się z bolesną prawdą. Stanowisko lekarzy było jednoznaczne: Piotr Zelt nie był ojcem małej Amelki. Jej biologicznym tatą miał być model Rafał Sieradzki.

monika ordowska i piotr zelt
fot. TRICOLORS/East News

Dziś Zelt prowadzi spokojne życie u boku Katarzyny Krawczyk. Wygląda na to, że cieszy się każdym kolejnym dniem, a wszystkie złe chwile zostawił za sobą.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Swiatseriali.interia.pl