Obserwuj w Google News

Paweł Małaszyński przeszedł operację. Wszystko przez wypadek sprzed lat

2 min. czytania
10.01.2023 17:15

Paweł Małaszyński miał problemy ze zdrowiem. Uwielbiany przez widzów aktor poinformował, że nie będzie tęsknił za minionym rokiem. Co się stało?

Paweł Małaszyński z żoną
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Paweł Małaszyński przeszedł operację. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, Małaszyński ma problemy ze zdrowiem, co aktor poniekąd potwierdził na swoim profilu na Instagramie. Wszystkiemu winne ma być wydarzenie sprzed lat.

Zobacz także:  TVN rozważa reaktywację serialu "Magda M.". Co już wiadomo i jakie są szanse?

Paweł Małaszyński przeszedł operację. Wszystko przez wypadek sprzed lat

Paweł Małaszyński w 2007 roku doznał wypadku na planie serialu "Twarzą w twarz". Samochód, którym jechał, dachował, a aktor trafił do szpitala z urazami kręgosłupa i barku. Okazuje się, że to wydarzenie sprzed lat wciąż wpływa na zdrowie uwielbianego aktora. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, kolejnego urazu kręgosłupa aktor miał doznać w 2019 roku, a rok później aktor został przewieziony z Teatru Kwadrat do szpitala.

Redakcja poleca

Małaszyński chroni prywatności i nie opowiada wprost o swoich problemach, jednak ujawnił, że ostatni rok był dla niego trudny. Kolorowa prasa donosi, że aktor miał ponoć przejść operację. Zabieg miał się odbyć pod koniec grudnia 2022 roku.

Aktor odmawia komentarza w tej sprawie, jednak opublikował na Instagramie post, w którym potwierdził, że ostatni rok nie należał do najłatwiejszych. 

To dobrze, że skończył się ten rok i tęsknić za nim na pewno nie będę. Muszę jeszcze tylko doleczyć jego poranione i pokryte bliznami resztki, przemyć twarz, połatać podziurawione niebo i zrobić trochę miejsca na nowe. Zdrowe - napisał.

Poniżej można zobaczyć cały wpis aktora.

Zobacz także: Jasnowidz Wojciech Glanc o sprawie Iwony Wieczorek. Zna winnych? "Rodzina wie, kto to"

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl

Magda M
8 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News