Obserwuj w Google News

Alicja Bachleda-Curuś zadowolona. Colin Farrell lubi jej nowego chłopaka

2 min. czytania
10.01.2023 15:21
Zareaguj Reakcja

Alicja Bachleda-Curuś ma powody do radości. Aktorka jest zadowolona, że jej obecny partner znalazł wspólny język z Colinem Farrellem, ojcem jej nastoletniego syna.

Alicja Bachleda-Curuś
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Alicja Bachleda-Curuś w końcu zadowolona. Aktorka miała sobie ułożyć życie u boku nowego mężczyzny, a jaj rodzina, łącznie z Colinem Farrellem, życzy jej szczęścia. Ponoć hollywoodzki aktor i obecny partner znaleźli wspólny język.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell prowadzą wojnę? Trudno o kompromis

Alicja Bachleda-Curuś zadowolona. Colin Farrell lubi jej nowego chłopaka

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell tworzyli piękną i niezapomnianą parę. Poznali się na planie filmu "Ondine", a ich związek budził duże zainteresowanie mediów. W 2009 roku urodził się syn pary, Henry Tadeusz. Niestety, Alicja i Colin rozstali się w 2011 roku, decydując się pozostać w dobrych stosunkach i stawiać dobro syna na pierwszym miejscu.

Redakcja poleca

Jak podaje portal teleshow.wp.pl, Bachleda-Curuś ma mieć nowego partnera. Colin Farrell miał już go poznać i bardzo polubić. 

Dzisiaj te relacje są ciepłe, oboje dobrze się dogadują. Colin, zabierając Henry’ego na weekendy do siebie, już nie czeka na niego w samochodzie, tylko wchodzi do domu – tłumaczy znajoma Alicji tygodnikowi "Na żywo".

Alicja Bachleda-Curuś bardzo chroni swoją prywatność i nie chwali się nowymi relacjami miłosnymi.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: jak długo byli parą?

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell związali się w 2008 roku. W styczniu 2011 roku para ogłosiła rozstanie. Mają syna Henry'ego Tadeusza (ur. 2009).

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk o depresji wśród gwiazd: "Znam wiele takich przypadków"

RadioZET.pl/Teleshow.wp.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl