Obserwuj w Google News

Marianna Schreiber robi nabór do nowego teledysku. "Zanim pójdę do wojska"

2 min. czytania
10.01.2023 14:17
Zareaguj Reakcja

Marianna Schreiber odkryła nową pasję, kontrowersyjna celebrytka zapowiedziała teledysk do kolejnej swojej piosenki. Tym razem poszukuje bohaterek klipu wśród fanek. Jak zgłosić chęć udziału?

Marianna Schreiber
fot. screen: Instagram @marysiaschreiber

Marianna Schreiber prawdopodobnie sama nie spodziewała się, że udział w 10. edycji "Top Model" przyniesie jej tak wielu fanów. Żona członka Rady Ministrów w rządzie PiS, Łukasza Schreibera, zasłynęła faktem, że jej poglądy są odmienne od poglądów męża. Otwarcie wspierała między innymi środowiska LGBT+. Marianna stara się nieustannie zaskakiwać, założyła między innymi partię polityczną, zgłosiła się do wojska, a nawet rozpoczęła karierę piosenkarki. Wielbiciele twórczości Schreiber mają okazję wystąpić w jej najnowszym teledysku. Jak zgłosić chęć udziału w projekcie?

Marianna Schreiber zaprasza do teledysku. Fanki mogą wystąpić w nowym klipie celebrytki

Marianna Schreiber wywołała niemałe zamieszanie teledyskiem do utworu "Przystanek Sejm". Klip, w którym wystąpił Marcin Najman, spotkał się z falą krytyki, podobnie jak sama piosenka. 30-latka jednak nie przejęła się zbytnio i już zapowiedziała kolejne muzyczne dokonanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jej fanki w wieku około 30 lat mogą zgłosić chęć pojawienia się w najnowszym teledysku.

- Uwaga! Zapraszam kobiety w wieku około 30 lat do mojego najnowszego teledysku, który wyjdzie przed 20.02, czyli przed moim pójściem do wojska. Jeżeli jesteś silna, odporna na hejt i chętna przeżyć fajną przygodę - zapraszam priv. Zgłoszenia do 25 stycznia - napisała Schreiber na swoim Instastory.

Redakcja poleca

Marianna Schreiber zapowiada ostatni teledysk przed pójściem do wojska

Przypomnijmy, że Marianna Schreiber zapowiedziała, że jeśli pod jej postem uzbiera się określona ilość polubień, pójdzie do wojska. Internauci nie zawiedli, a celebrytka dotrzymała słowa. Przeszła badania kwalifikacyjne i pochwaliła w sieci powołaniem do odbycia dobrowolnej służby wojskowej.

- Zostanę żołnierzem Wojska Polskiego - pochwaliła się fanom.

Marianna zapowiedziała jednak, że nie kończy swojej przygody z polityką. Jak widać, nie zdecydowała się także na rozstanie z muzyczną pasją.

Post Marianny Schreiber
fot. screen: Instagram: @marysiaschreiber