Obserwuj w Google News

Smaszcz nazwała aktorkę "głupią cipką": "Też się bzykałaś z Królikowskim"

2 min. czytania
15.04.2023 16:13

Paulina Smaszcz została zaproszona do podcastu Laury Breszki. Dziennikarka odpisała jej, nie przebierając w słowach. Nazwała ją między innymi "głupią cipką".

Laura Breszka, Paulina Smaszcz
fot. Pawel Wodzynski/East News/Artur Zawadzki/REPORTER

Paulina Smaszcz ponownie szokuje. Tym razem odpowiedzią na zaproszenie do udziału w podcaście. Dziennikarka postanowiła w mocnych słowach dać wyraz swojej niechęci do aktorki Laury Breszki.

Paulina Smaszcz obraziła Laurę Breszkę

Ostatnie kilka miesięcy należy do Pauliny Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego, który związany jest obecnie z Katarzyną Cichopek, co chwila daje o sobie znać. Niestety w większości przypadków z powodu bardzo dziwnego i niepokojącego zachowania.

Redakcja poleca

Nie inaczej jest tym razem. Smaszcz się nie patyczkuje i jeśli coś jej się nie podoba, wali prosto z mostu obrażając często inne znane osoby. A nie podoba się jej, kiedy ktoś wytyka Smaszcz złośliwe docinki pod adresem jej byłego męża. Niestety robi to nagminnie, więc często spotyka się z krytyką, z którą najzwyczajniej w świecie sobie nie radzi.

Tym razem oberwało się Laurze Breszce. Polska aktorka postanowiła napisać komentarz pod jednym z wpisów Smaszcz na Instagramie, konfrontując ją z prawdą. Na końcu zażartowała, że chciałaby zaprosić dziennikarkę do swojego podcastu.

Laura Breszka/Instagram
fot. Laura Breszka/Instagram

W odpowiedzi otrzymała obraźliwą wiadomość, którą Breszka postanowiła pokazać swoim obserwującym na Instagramie.

Do głupich cipek nie przychodzę na podcast. Brakuje ci talentu i edukacji. Też się bzykałaś z Królikowskim, więc, jak widać, szmacenie ci nieobce.

Wszystko dlatego, że Smaszcz... zablokowała aktorkę, która nie może się już komunikować z dziennikarką.

Laura Breszka/Instagram
fot. Laura Breszka/Instagram

Oprócz wiadomości Breszka zamieściła też odpowiedź niby skierowaną do Smaszcz, ale tak naprawdę do swoich followersów.

Przyznaję, że niepotrzebnie skomentowałam post pani Smaszcz. Serio. Takich rzeczy nie powinno się robić. To była moja słabość. Żałuję, ale odpowiedź pani Smaszcz tak mnie zszokowała, że aż odpiszę publicznie (ze względu na blokadę). Pani petardo, przepraszam za prowokację i życzę powrotu do równowagi. "Lowkuje", szmacąca się głupia cipka bez edukacji i talentu. PS. Ach i jedna rzecz, bo nie ukrywam, że to mnie zaintrygowało. Mianowicie sowo "też" w pani wypowiedzi...

Rzeczywiście - wspomnienie, faktu, że Breszka była w związku z Antonim Królikowskim przy wykorzystaniu partykuły "też" jest nadzwyczaj intrygujące. Jak widać, ze Smaszcz lepiej nie zadzierać.

Redakcja poleca

Laura Breszka: kim jest aktorka obrażona przez Paulinę Smaszcz?

Laura Breszka urodziła się 18 stycznia 1988 roku we Wrocławiu. Jest polską aktorką telewizyjną, filmową, teatralną i dubbingową. Mimo słów Smaszcz, Breszka skończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Przed kamerą zadebiutowała w 2010 roku w filmie "Nie ten człowiek". Grała w takich produkcjach, jak "Hotel 52", "Przyjaciółki", "Prawo Agaty", "Bejbi blues", "Rodzinka.pl", "Komisarz Aleks", "Wataha", "M jak miłość", "Singielka", "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "O mnie się nie martw", "Na dobre i na złe" czy "Usta, usta". Występowała też w programie "SNL Polska", jako prezenterka segmentu "Weekend Update".

RadioZET.pl/Instagram