,

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską. „Tęsknię…”

26.05.2023 12:13

W Dzień Matki Oliwia Bieniuk postanowiła uczcić pamięć Anny Przybylskiej. Opublikowała na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa. Opis, który pod nim zamieściła, chwyta za serce.

Oliwia Bieniuk wspomina Annę Przybylską. „Tęsknię…”
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER, Instagram: @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk jest owocem miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Chociaż ma zaledwie 20 lat, zdołała już zabłysnąć na ekranach i śmiałym krokiem ruszyła śladami swojej mamy. Oliwia zadebiutowała w serialu paradokumentalnym „Gliniarze”. Poza tym mogliśmy zobaczyć ją w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie próbowała podbić parkiet w parze z Michałem Bartkiewiczem.

Bieniuk prężnie rozwija też swoją markę osobistą. Spełnia się w roli influencerki, a jej konto na Instagramie obserwuje ponad 200 tysięcy osób. Wschodząca gwiazda dba o to, by jej fani nie narzekali na brak aktywności na jej profilu. Oliwia chętnie publikuje w sieci efekty sesji zdjęciowych, zdjęcia z wyjazdów i różne osobiste wspomnienia. Jej ostatni post chwyta za serce.

loader

Oliwia Bieniuk wspomina zmarłą Annę Przybylską

26 maja obchodzony jest Dzień Matki. Z tego powodu wielu internetowych celebrytów wspomina swoje mamy, obdarowuje je prezentami i chwali się wspólnymi zdjęciami. Oliwia Bieniuk także sięgnęła po media społecznościowe, by powspominać Annę Przybylską.

Młoda influencerka opublikowała zdjęcie z dzieciństwa, na którym pozuje ze swoją mamą. Opatrzyła je niezwykle wzruszającym opisem. Pod fotografią opublikowała fragment wiersza „Kot w pustym mieszkaniu” Wisławy Szymborskiej.

Coś się tu zaczyna
o zwykłej porze.
Coś tu się nie odbywa jak powinno
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma
czytamy w poście.

Na koniec Bieniuk dodała krótkie, lecz niezwykle wymowne: „Tęsknię…”.

Jej wpis poruszył serca internautów. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Jedna z fanek stwierdziła, że mama na pewno byłaby zadowolona z tego, jak Oliwia radzi sobie w życiu.

„Myślę, że mama byłaby z Ciebie bardzo dumna” – napisała.

„Pięknie. Mama zawsze będzie w całej Polski pamięci i zawsze przy Tobie, Oliwko” – dodała inna.

Anna Przybylska zmarła po długiej chorobie

Anna Przybylska odeszła 5 października 2014 roku. Ponad rok wcześniej usłyszała druzgocącą diagnozę. Początkowo choroba objawiała się jako niepokojący ból pleców. Dość szybko okazało się, że za dolegliwość aktorki odpowiadały zmiany nowotworowe. Lekarze wykryli u niej raka trzustki. Aktorka zmarła po 18 miesiącach walki.

– Miała cichy oddech niewinnego, bezradnego dziecka. Dwie łzy spłynęły jej po policzku.(…) Anusia, damy radę, jest wszystko dobrze, jest Jarek, jest Agnieszka, zaraz przyjadą dzieci”. I w końcu widzę, że wzięła ostatni oddech – wspominała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów Extra" Krystyna Przybylska.

Anna Przybylska miała zaledwie 35 lat.

Anne Heche, Robbie Coltrane i Olivia Newton-John
12 Zobacz galerię
fot. Valerie Macon/AFP/East News,AF Archive/David Gadd/Mary Evans Pictures Library/East News,Yomiuri Shimbun/Associated Press/East News

Źródła: RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się