Obserwuj w Google News

Nowe reality-show Dody. Już wiadomo, o czym będzie program. Znamy tytuł

2 min. czytania
09.06.2023 08:22
Zareaguj Reakcja

O tym, że Doda będzie miała swój kolejny program, wiadomo było już od ubiegłego roku. Kilka miesięcy temu gwiazda chwaliła się podpisaniem kontraktu z Polsatem, a właśnie ujawniono, jak przebiegać będzie realizacja. W sieci pojawiło się więcej szczegółów na temat formatu. Wiadomo już, o czym będzie i jaki będzie jego tytuł.

Doda nowy program
fot. Piotr Matusewicz/East News

Kiedy w Polsacie emitowano program „Doda. 12 kroków do miłości”, nikt chyba nie przypuszczał, że będzie on takim sukcesem. Mimo kontrowersji show, w którym Doda poszukiwała swojej miłości, miało sporą, wierną widownię. Nic dziwnego, że Edward Miszczak postanowił dać gwieździe kolejny program w stacji. Jak informuje „Pomponik”, znane są już jego tytuł oraz tematyka.

O czym będzie nowy program Dody w Polsacie?

Jak informuje „Pomponik”, powołując się na swoje źródło w stacji ze słoneczkiem, tytuł nowego programu Dody będzie następujący: „Doda. Dream Show”. Jak sugeruje nazwa, będzie to dzieło o spełnianiu marzeń – i faktycznie format będzie ukazywał gwiazdę m.in. podczas przygotowań do wielkich koncertów. Ale fani zobaczą piosenkarkę w takim wydaniu, w którym jeszcze dotąd nie mogli: poznają ją w sytuacjach, które były zarezerwowane tylko dla rodziny i najbliższych artystce osób.

Zobacz także: Krystian Ochman broni reżysera, który wulgarnie obrażał Dodę? "Żadnej krzywej sytuacji"

- Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show – czytamy w „Pomponiku”.

Zdjęcia do programu realizowane będą przez 4 miesiące i zakończą się we wrześniu. Sam format składać się będzie z ośmiu odcinków, trwających po 44 minuty.

- „Doda. Dream Show” pokaże nam nową twarz Dody. Dowiemy się, jak radzi sobie z problemami, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu — ujawnia portal.

Redakcja poleca

Nowy program Dody w Polsacie. Kiedy premiera?

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Doda naprawdę staje się jedną z głównych gwiazd Polsatu. Podczas ostatniej konferencji przed Polsat Super Hit Festiwalem zajęła miejsce pomiędzy Edwardem Miszczakiem a Niną Terentiew, deklasując Edytę Górniak, która wtedy nawet nie podała młodszej koleżance ręki. Doda była nie tylko jedną z głównych gwiazd tamtej imprezy, ale i prowadzącą, a teraz pracuje nad kolejnym programem.

Czekamy na kolejne wieści w tej sprawie – być może po medialnych spekulacjach sama Doda uchyli rąbka tajemnicy. Przypomnijmy, że całkiem niedawno na Instagramie przekazała, że pierwszy klaps do jej programu już padł. Wiadomo także, że emisja programu zaplanowana jest na jesień 2023 roku.

doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News