Obserwuj w Google News

Norbi nowym prowadzącym „Rolnik szuka żony”? W TVP huczy od plotek

2 min. czytania
30.11.2022 13:17
Zareaguj Reakcja

Marta Manowska odchodzi z programu „Rolnik szuka żony” - takie plotki od niedawna krążą po sieci. Teraz pojawiło się nazwisko osoby, która mogłaby zastąpić prezenterkę w roli gospodarza randkowego show TVP. Czy Norbi poprowadzi „Rolnika”?

norbi-nowym-prowadzącym-rolnik-szuka-żony-marta-manowska-odchodzi
fot. Artur Zawadzki/East News, Screen Instagram (@rolnikszukazonytvp)

W finale programu „ Rolnik szuka żony” widzowie mieli usłyszeć spektakularną wiadomość podaną przez Martę Manowską. W sieci od razu zaroiło się od plotek. Część widzów podejrzewało, że prezenterka odejdzie z show Telewizji Polskiej. Inni liczyli na ogłoszenie jubileuszowej, 10. edycji programu. Choć okazało się, że ważną informacją była wieść o odnalezieniu miłości przez 4 z 5 uczestników „Rolnika”, co zdarzyło się po raz pierwszy na świecie, plotki o zmianie prowadzącej pozostały wciąż żywe. Czy to już ostatni sezon programu „Rolnik szuka żony” z Martą Manowską w roli gospodyni?

Redakcja poleca

Marta Manowska odejdzie z „Rolnik szuka żony”? Program ma poprowadzić Norbi

Telemagazyn dotarł do informacji podanej przez jednego z fanów na facebookowej grupie show „Rolnik szuka żony”. Zdaniem internauty w połowie stycznia 2023 Telewizja Polska poinformuje o zmianie prowadzącego programu.

Mam znajomego, który pracuje w TVP i podpowiedział mi, kto jest rozważany jako prowadzący w następnym sezonie. Pewnie mi nie uwierzycie, ale pogadamy w połowie stycznia

- przekonywał widzów i umieścił pod wpisem zdjęcie Norbiego.

Informacja ta nie została oficjalnie potwierdzona przez TVP, jednak Norbi od lat jest związany z Telewizją Publiczną. Prowadzi „ Koło Fortuny”, a wcześniej występował jako gospodarz show „ Jaka to melodia”.

Z kolei Marta Manowska wciąż otrzymuje nowe propozycje zawodowe. Na przestrzeni lat prowadziła takie hitowe programy TVP jak „ Sanatorium miłości” i „ The Voice Senior” oraz nieco mniej popularne „Kobiety w drodze”, „Matki wojny” czy „Korona Gór Polski”. Fani mieli zaobserwować, że w ostatniej edycji „Rolnika” prezenterka była przemęczona. Zdaniem wielu zabrakło u niej dawnego zacięcia oraz pasji. Czyżby więc plotki okazały się prawdą i wkrótce to Norbi będzie pomagał rolnikom i rolniczkom w poszukiwaniach miłości?