Obserwuj w Google News

Natalia Klimas została uderzona: "Prawie złamała mi nos"

2 min. czytania
15.01.2023 17:11
Zareaguj Reakcja

Natalia Klimas pożaliła się fanom na swoje dzieci. Okazało się, że córki potraktowały ją jak worek treningowy. Czy w domu gwiazdy panuje przemoc ze strony jej pociech?

Natalia Klimas
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Klimas udowodniła, że życie matki nie jest łatwe. Poskarżyła się swoim fanom na Instagramie, że została pobita przez własne dzieci.

Natalia Klimas: dzieci gwiazdy dają się jej we znaki

Natalia Klimas to córka projektantki mody Joanny Klimas. Celebrytka wystąpiła w kilku filmach i serialach. W 2018 roku poślubiła biznesmena Mikołaja Bobera. Para doczekała się dwóch córek. 

Redakcja poleca

Na Instagramie aktorki pojawiła się relacja, w której Klimas żali się na swoje pociechy. Jak się okazuje, wychowanie dzieci wcale nie jest takie przyjemne, jakby się mogło wydawać.

Natalia Klimas/Instagram
fot. Natalia Klimas/Instagram

Kocham te dzieci. Ale, serio dostałam dziś w dziób cztery razy. Raz misiem, w oko. Raz od Hanki, tyłem głowy (prawie złamała mi nos). Raz Zuzia niechcący mnie kopnęła. A raz kopnęła mnie odrobinę mniej "niechcący". Serio. To nie jest spoko.

No cóż. Dzieci potrafią być koszmarem nie tylko dla swoich rówieśników, ale również rodziców.

Redakcja poleca

Dzieci biją rodziców: co robić?

Nie tylko Natalia Klimas spotyka się z agresją ze strony dzieci. To sytuacja, która zdarza się w wielu rodzinach. Jeśli macie podobny problem, co aktorka, zawsze możecie pokierować się poniższymi poradami:

  • Zwróć się o pomoc: Skontaktuj się z rodzinnym terapeutą lub doradcą rodzinnym, aby uzyskać pomoc i wsparcie.
  • Zastosuj konsekwencje: Zastosuj konsekwencje za agresywne zachowanie dziecka, takie jak ograniczenie przywilejów lub karę.
  • Daj dziecku możliwość wyjaśnienia: Daj dziecku możliwość wyjaśnienia swojego zachowania i posłuchaj go z uwagą.
  • Znajdź przyczyny: Dowiedz się, co jest przyczyną agresywnego zachowania dziecka i spróbuj rozwiązać problem.
  • Utrzymuj bezpieczeństwo: Jeśli dziecko jest naprawdę agresywne i stwarza zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa lub zdrowia, należy podjąć odpowiednie kroki, aby nikomu nic się nie stało, a w skrajnych wypadkach skontaktować się z odpowiednimi służbami.

Na szczęście w przypadku aktorki mowa o małych dzieciach, które jeszcze do końca nie rozumieją pewnych zachowań społecznych. O wiele gorzej jest, kiedy agresywna pociecha może wyrządzić rodzicowi realną krzywdę.

RadioZET.pl/Instagram