Obserwuj w Google News

Huczy o rozwodzie gwiazdy "Barw szczęścia". Monika Dryl miała rozstać się z mężem

1 min. czytania
16.02.2023 13:29
Zareaguj Reakcja

Aktorka Monika Dryl rozwiodła się z mężem? Tygodnik twierdzi, że małżeństwo aktorki z "Barw szczęścia" dobiegło końca. "Coś się wypaliło" - czytamy. 

Monika Dryl
fot. VIPHOTO/East News

Monika Dryl to aktorka teatralna i filmowa, szerzej znana m.in. z seriali "Leśniczówka", "Przyjaciółki" i "Barwy szczęścia" oraz programów "Jak oni śpiewają" czy "twoja twarz brzmi znajomo". Artystka ma także wykształcenie muzyczne i spełnia się jako wokalistka oraz saksofonistka swojego zespołu Themonika quintet. W 2001 Dryl zdobył trzecią nagrodę na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, a dwa lata później zwyciężyła na festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej".

Redakcja poleca

Monika Dryl z "Barw szczęścia" się rozwiodła?

Przez kilkanaście lat Monika Dryl była związana z Pawłem Kwiatkowskim, współwłaścicielem agencji STX Jamboree i jednej z warszawskich restauracji. W maju 2009 roku parze urodził syn Antoni. Ale rodzinna sielanka jest już ponoć przeszłością. 

Jeden z tygodników donosi, że małżeństwo Moniki Dryl z Pawłem Kwiatkowskim nie przetrwało. Para ma być już po rozwodzie. 

Z czasem narastały między nimi napięcia. Coś się wypaliło. Nie chcieli udawać uczuć i żyć w kłamstwie. Zwłaszcza wobec syna - twierdzi "Rewia". 

Aktorka ma obecnie skupiać się na pracy - gra w "Leśniczówce" i "Barwach szczęścia". Sporo uwagi poświęca także 6-letniemu synowi, z którym została po rozpadzie małżeństwa. Chłopczyk ma pozostawać z ojcem w dobrych kontaktach.