Obserwuj w Google News

Gwiazda Netflix w żałobie. Zmarła jej bliska osoba

2 min. czytania
17.03.2023 12:57
Zareaguj Reakcja

Millie Bobby Brown jest pogrążona w smutku. Odszedł ukochany dziadek gwiazdy "Stranger Things". Jak gwiazda Netflix radzi sobie ze stratą bliskiej osoby?

Millie Bobby Brown
fot. Rex Features/East News

Millie Bobby Brown podzieliła się bardzo smutną wiadomością w mediach społecznościowych. Zdradziła, że 16 marca 2023 roku, że zmarł jej ukochany dziadek.

Millie Bobby Brown: zmarł dziadek gwiazdy "Stranger Things"

Młoda aktorka zdobyła szturmem platformę Netflix, by wyjść ze swoją karierą do Hollywood. Wszystko za sprawą "Stranger Things". Dzięki kultowemu serialowi, wystąpiła również w takich seriach jak "Enola Holmes" i "Godzilla".

Redakcja poleca

Sukces Millie Bobby Brown to ogromne szczęście dla artystki. Jedna tak jak w życiu każdego człowieka, zdarzają się również smutne chwile. Aktorka podzieliła się jedną z nich ze swoimi fanami na Instagramie.

Tęsknie za tobą, dziadku.

Przyjaciele i fani 19-latki podzielili się w komentarzach swoim wsparciem. Wśród nich znaleźli się Burn Gorman i Susan Wokoma, którzy grali z Brown w serii "Enola Holmes".

To nie pierwsza strata nastoletniej gwiazdy Netflix. W listopadzie 2020 roku Brown straciła babcię, która zmarła z powodu choroby Alzheimera. Na szczęście aktorka ma wokół siebie wiele osób, które ją wspierają - rodzinę, przyjaciół i chłopaka - Jake'a Bongiovi, który pomaga jej uporać się ze stratą dziadka.

Redakcja poleca

"Stranger Things" sezon 5: kiedy premiera?

Brown właśnie skończyła kręcić swój najnowszy film zatytułowany "The Electric State" i wygląda na to, że może zrobić sobie przerwę w pracy przed rozpoczęciem produkcji 5. sezonu "Stranger Things". Zdjęcia do kontynuacji hitu Netflix mają ruszyć w czerwcu 2023 roku. Na piąty i ostatni sezon serialu, będziemy musieli poczekać co najmniej kilkanaście miesięcy. Na razie nie zdradzono daty jego premiery. W serialu braci Duffer oprócz Millie Bobby Brown występują Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Natalia Dyer, Joe Keery, Charlie Heaton, Sadie Sink, Maya Hawke, Priah Ferguson, Cara Buono i Brett Gelman.

RadioZET.pl/Instagram