Obserwuj w Google News

Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustwem. Internauci muszą mieć się na baczności

2 min. czytania
04.04.2023 12:39
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Roznerski padł ofiarą oszustów. Podając się za niego, ktoś stworzył fałszywe konto w mediach społecznościowych. W dodatku zaczął proponować internautom pracę. Gwiazdor „M jak miłość” po raz kolejny był zmuszony interweniować.

Mikolaj Roznerski alarmuje internautów. Padł ofiarą oszusta
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Mikołaj Roznerski jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny serialowej. Dodatkowo pojawił się w wielu komediach romantycznych i ma na swoim koncie kilka większych ról teatralnych.

Sława ma swoje mroczne strony i on o tym wie. W sieci działają osoby, które czyhają na to, by zmącić spokój internautów, podszywając się pod celebrytę. Ostatnio na ich celowniku pojawił się Mikołaj Roznerski.

Redakcja poleca

Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami

Nie jest to pierwszy raz, gdy Mikołaj Roznerski musi mierzyć się z kradzieżą tożsamości. W 2021 roku aktor pokazał fanom, do jakich trików uciekają się oszuści.

Znowu jakiś frajer się podszywa pode mnie - napisał na insta story rozgoryczony aktor.

Ten problem wraca do niego jak bumerang. Niedawno jedna z fanek Roznerskiego otrzymała od oszusta podejrzaną wiadomość, którą natychmiast przesłała do aktora. Okazuje się, że delikwent zwrócił się do niej z ofertą… pracy.

Legalna praca w firmie, która istnieje na rynku od 36 lat - zagaił fałszywy Roznerski.

Świadomy tego zagrożenia, z którym wiąże się rozpowszechnianie podobnych wiadomości, aktor postanowił zareagować.

Uwaga! Kolejne fejk konto! - poinformował fanów w relacji.
Mikołaj Roznerski ostrzega przed oszustami
fot. Screen/Instagram: @mroznerski

Niestety walka z oszustami nie jest łatwa. Coraz więcej celebrytów mierzy się z podobnym problemem i choć robią, co mogą, by powiadamiać internautów o szemranej działalności właścicieli fałszywych kont, w większości przypadków jest to walka z wiatrakami.

Źródła: RadioZET.pl